Театр - Вистава 'Лісова пісня'

Вистава "Лісова пісня"


  • Дата: Архів27 березня 2022, 18:30
  • Де: бульв. Шевченка, 234
  • Тип події: вистави
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 20 до 200 грн

Драма-феєрія "Лісова пісня" геніальної письменниці Лесі Українки, яка написана у 1911 році у м. Кутаїсі лише за три тижні є шедевром світового значення. Особливості твору "Лісової пісні" – органічне переплетення світу природи і світу людини. Глибоко поетична і водночас трагічна історія чистого кохання лісової дівчини Мавки та людського хлопця Лукаша це невичерпний конфлікт між високим, красивим, духовним і щоденною буденністю, заскорузлістю, приземленістю. При з’єднанні героїв Мавки і Лукаша, мав би утворитися ідеальний світ, але в світі немає нічого ідеального, окрім кохання…

Вистава переповнена лірикою, ніжністю, зіставленням природного й людського, а також широким використанням міфічних і фольклорних образів, фантастичних елементів, пристрастю і філософією.

Драма-феєрія "Лісова пісня" це планка, що будить найсміливіші амбіції талановитих режисерів й може стати основою формування кредо режисера як такого.

Режисер вистави Станіслав Садаклієв, завжди, дуже вдало використовує пластику і музику у своїх виставах. Не виняток, звичайно, і "Лісова пісня". Колись Максим Тадейович Рильський сказав у цьому творі "найсильніше виявилась одна з основних рис Лесиного світовідчуття і Лесиної творчої манери – музикальність…". У виставі буде багато музики.

Коментарі