ТОВ "Туристична компанія Мандрівник" працює на ринку 8 років. Як туроператор внутрішнього туризму – з 2010 року.

За цей час "Мандрівник" став провідним туроператором Черкащини. Про що свідчить велика кількість туристичних маршрутів як Черкащиною, так і Україною та значна кількість туристів, які обрали наше туристичне підприємство.

Туркомпанією розроблено та впроваджено на ринок Черкащини понад 60 туристичних маршрутів із культурно-пізнавального, релігійного, подійного, спортивного та рекреаційного туризму.
З метою популяризації внутрішнього туризму та виховання патріотизму у жителів Черкас туристична компанія запровадила безкоштовну екскурсію містом "Черкаси – минуле і сучасність". Родзинкою цієї екскурсії є феєричне шоу з елементами бойового гопака.

Важливою частиною діяльності турпідприємства є освітньо-виховна робота. Туристична компанія є базою практики для студентів Черкаського факультету Київського національного універститету культури та мистецтв. Щорічно студенти вищевказаного навчального закладу проходять туристичну практику на підприємстві, де отримують знання та здобувають практичні вміння з організації туристичних поїздок. Також туркомпанія організовує шкільні екскурсії.

З 2011 року "Мандрівник" відновив теплохідні прогулянки Дніпром у межах акваторії Черкас та до Канева. Для жителів та гостей міста пропонуємо цікаву екскурсію. На борту теплохода музичний супровід та послуги кафе, також можлива організація та проведення урочистих заходів, семінарів, тренінгів, весільних церемоній.

Задля поширення інформації про Черкащину компанія щорічно бере участь у туристичній виставці UITT "УКРАЇНА – Подорожі та Туризм" та у виставкових заходах, що організовуються на обласному та міському рівнях.

З 2011 року ТОВ "Туристична компанія Мандрівник" є дійсним членом Торгово-промислової палати України.

За вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі туризму, відданість справі, творчу ініціативу, високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня туризму в 2005 році директора туристичної компанії Височин В.В. було відзначено подякою Державної служби туризму і курортів Міністерства культури і туризму України.

2008 року Черкаське земляцтво "Шевченків край" висловило подяку директорові туристичної компанії Височин В.В. за вагомий особистий внесок у розвиток історичної і культурної спадщини рідного краю, збереження духовності та традицій свого народу, а також тісну співпрацю з Черкаським земляцтвом.

Команда нашого підприємства працює для Вас! Ми охоче відповімо на Ваші телефонні дзвінки й опрацюємо заявки! З радістю допоможемо обрати відповідний тур.

Ми працюємо – Ви відпочиваєте!!!