Закарпатський вікенд

Мандрівник, туристична компанія - Закарпатський вікенд

Тривалість ексукрсії – 2 дні, початок: 7:30Львів – Карпати-Ужгород – Чінадієво -Мукачево – Берегово – ЛьвівЗакарпаття – це ніби інша країна, зі своїми традиціями та своїм особистим норовом, характером та настроєм, яку ти раніше не знав, де люди живуть інакше, де думки інші, це ніби твоя держава, та аж ніяк не те що ти від неї очікуєш.                                                     День 17.30 Збір групи. 8.00 – Виїзд зі Львова із залізничного вокзалу.

Автобусна оглядова екскурсія Карпати та Закарпаття край цілющих джерел сонця та вина. Приїзд в Ужгород – "Вікно в Європу" він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. Протягом своєї більш ніж тисячолітньої історії. Оглядова екскурсія по місту. Ужгородський замок, нині музей. 14-18 ст. Переїзд в Мукачево – Берегово.Факультативно (50 грн 1 особа): Дегустація вин в одному з найкращих будинків вина на Закарпатті. Для дегустації пропонується 6 сортів вина – Троянда Закарпаття, Чорний принц,

 Опорто, Леанка та інші….Приїзд та поселення у готель. Вільний час. Нічліг.День 27.30 – Сніданок. 8.00 – Виселення з готелю.

Приїзд у м. Берегово – місто етнічних венгрів.

Факультативно (30 грн 1 особа/10 грн  дитина) Купання у відкритому термальному басейні температура води в якому 32-34°. Переїзд до Мукачева (20 км).Пішохідна екскурсія у замок Угорських Королів "Паланок" – один із найцінніших Історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV-XVII століть. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв.м.Виїзд з Мукачева до Чинадієво (15км).

Екскурсія у старовинний замок Сент Міклош (Святий Миколай). Перша згадка про цей замок датується 1450 роком. Саме тут зародилася велика любов між легендарною Ілоною Зріні, матір’ю угорського національного героя Ференца Ракоці II. Захоплююча історія кохання від місцевого художника і теперішнього орендатора замку Йосифа Бартоша.Переїзд до станції Карпати (4км).

Пішохідна екскурсія до замку Австрійского графа Фрідріка Шенборна 1841-1907.  Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів. Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами. Парк-дендрарій (сосна Веймутова, бук пурпуролистий, гліцинія китайська, аристолохія, оцтове дерево, сосна австрійська, сосна кедрова, дуб європейський, тюльпанове дерево, самшит вічнозелений, ялина). В північній частині дендрарію діє бювет з мінеральною водою "Поляна Купель" та є "Джерело Краси" з цілющою водою.Виїзд у Львів 17.00. Прибуття у Львів о 21.00-22.00.Дорослі – 450 грн.

Діти до 12 років – 400 грн.У вартість входить:
 • Зустріч представник агентства;

 • Проїзд по маршруту автобусом євро-класу;

 • Проживання в готелі;

 • Оглядові екскурсії по програмі;

 • Супроводження гіда-керівника по всьому маршруту;У вартість не входить:
 • Рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;

 • Проїзд в міському транспорті;

 • Поліс медичного страхування;

 • Особисті побажання вечері, обіди, сувеніри.Витрати по туру:

замок Паланок 10грн/5грн;

замок Сант Міклош пожертва;

Ужгорoдський замок 10грн/5грн;

замок Шенборна 7 грн /4 грн;

термальний басей 30 грн /10 грн;

озеро Синевир 10 грн /5грн;

дегустація вин 50 грн.ВАЖЛИВО!!!Доплата за одномісне розміщення + 150 грн за тур.

Вартість рекомендованих програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і транспорту.Мінімальна кількість чоловік для виконання факультативної програми – 30 ос.Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.Увага!!! Вхідні квитки в музеї та тур – об’єкти оплачуються окремо!

Адреса

м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 105, оф. 205, будинок побуту "Славутич"

Час роботи

 • Пн. - Пт.: 10:00 - 19:00
 • Сб.: 10:00 - 15:00
 • Нд.: вихідний
Коментарі