Карпатські витинанки

Мандрівник, туристична компанія - Карпатські витинанки

МАЛЬОВНИЧІ КАРПАТИ – ГОРИ ТА ВОДОСПАДИ, ЗАМКИ ТА ПАЛАЦИ – В ОДНІЙ ПРОГРАМІ

 

Львів – скельний монастир (Розгірче) – Дикі скелі – Скелі Довбуша – вдсп.Камянка – оз.Мертве – Мукачево -

-(на вибір: або г.Пікуй або палац Шенборна-Мукачево-Берегово) – вдсп.Шипіт – оз.Синевир – Львів



1 день Прибуття до Львова. Зустріч на з/д вокзалі.

08:30 Виїзд зі Львова в Карпати.



10:00 Огляд скельного монастиря в Розгірче, який завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини. Використовувалися ці печери ще з поганських часів і є природною скелею, в якій люди зробили печерний храм. Наразі ми бачимо рештки монастирського комплексу, який представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому – церква, на місці якої зараз знаходиться маленька ікона, яка встановлена у 2003 році. Монастир знаходитися в 2,5-3км пішого переходу від траси, в мальовничій місцині. По дорозі до храму минається пішохідний місток через ріку Стрий, березовий гай та джерело з мінеральною водою. Переїзд в Труханів.

 

12:30 В долині, в 500м на південний схід від основної групи Бубниських скель, розміщена геоморфологічно дуже цікава система – так звані Дикі Скелі. Висота їх 10-15м. Через м’якість породи скелі грибоподібної форми з від’ємним ухилом.



Є вільна година на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко і смачно погодують (факультативно).

 

14:00 Огляд комплексу скель в с.Бубнище, який включає в себе знамениті Скелі Довбуша та комплекс скель – Хрести. Підйом на "Скелі Довбуша" (вх. квиток: дор. –  5 грн, дит. – 3 грн), які місцеві легенди звязують з знаменитим героєм Олексою Довбушем. В княжі часи тут знаходився укріплений замок і до наших часів збереглися його сліди, а також сліди ритуального комплексу язичницьких часів. В довколишньому лісі є чимало окремих скель-башен – "Тюльпан" (до 40м висоти), "Кукла", "Вітряк". Ці печери з лавками, сходинками, ровами, валами-бійницями, колодязями, на жаль, і до сьогодні до кінця не вивчені. Ми піднімемося по сходах на скелю, з якої відкривається прекрасна панорама на карпатські хребти, в далечині можно побачити г.Ключ, а трохи правіше – г.Парашку. Підйом на скелі займає біля 40хвилин і не дуже складний... Комплекс Хрести, як і Дикі – це величні природні скелі, які мало відвідують туристи і тому зберегли шарм недоторканої природи.



 16:00 Прибуття до водоспаду Кам'янка (вх. квиток: дор. – 5 грн, дит. – 3 грн), який є справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Біля водоспаду можна скуштувати національні страви, поїздити кіньми та придбати сувеніри (факультативно). А бажаючи зможуть піднятися (біля 10-15хв стежкою вгору) до Мертвого (Журавлиного) озера з чорно-кришталевою водою, наповненою сірководнем, який вбиває все живе. Раніше дуже красиве, останнім часом озеро заболочується, але навколишня зачарована тиша ще продовжує вражати туристів.



 18:30-19:00 Прибуття в м.Мукачево. Поселенння в готель. Нічліг.        



 



2 день  08:00 Сніданок. Вільний час в Мукачево.

 

Для тих, хто не шукає спокійного відпочинку, пропонуємо НА ВИБІР дві можливості – познайомитися з історичними або природніми перлинами Карпат:



1) Взяти участь (факультативно – 150грн./ос,, мінімум 10 ос.) в програмі "П’янкий аромат Закарпаття…". Ми завітаємо в палац графа Шенборна (на території санаторію "Карпати"). Цей казковий романтичний палац, пам’ятка архітектури XIX ст., близький за стилем до ренесансу французьких замків, належав графу Шенборну та був побудований в 1890р. на місці дерев'яного замочку в урочищі Берегвар. Замок оточений мальовничим парком-дендрарієм з декоративним ставком у центрі, у якому (у парку, а не в ставку) росте багато видів рідкісних рослин. Переїзд в Мукачеве. (вх. квиток: дор. – 8грн., дит. – 4грн.).



Повернення в Мукачеве. Вас зустріне симпатичне, доглянуте містечко, з ефектною ратушею бірюзового кольору, безліччю храмів і дуже мальовничою пішохідною центральною частиною. В одному з католицьких костелів під час служби грає справжній орган. Оглядова екскурсія по Мукачеву включає центральну площу, міську ратушу, пам’ятник Кирилу та Мефодію, огляд палацу (XVI-XVIIIст.), колишнього арсеналу (1624р.) – зараз краєзнавчий музей, Микитського монастиря (XVIII-поч.XIXст.) і собору (1806р.), набережну ріки.

 

Завершується екскурсія оглядом замку "Паланок" (XIVст.) – родового гнізда трансільванських князів Ракоці (найвідомішу оборону в 1685-88рр. протягом трьох років очолювала Ілона Зріні, вдова Ференца I Ракоці): старовинні двори та галереї, в яких проходять виставки сучасної скульптури, оглядові майданчики та башти, картинна галерея, пам'ятники царським особам, історичний та етнографічний музеї, камера тортур… (вх. квиток: дор. – 10грн., дит. – 5грн.).



NEW!!! Тепер нас чекає несподівана подорож в найсивішу історію Закарпаття – Кельтську! Виявляється, більше 2000 років тому назад на околицях Мукачевого кельти створили давнє протомісто. Агроетносадиба та Дегустаційний зал "Кельтський Двір" озвучує 7 причин його відвідати, серед яких: Кельтський скансен, хліб з глинобитної печі, історична реконструкція напоїв, які ми й продегустуємо (наливки – 50грн/ос, "паленки" – 100грн./ос., ексклюзивні – 150грн/ос.), "екзоти на городі" – ми попадемо в субтропіки та побачимо як росте ківі, гранат, олива, лаврове дерево, мушмула, дикий лимон, бамбук та ін..

 

Є вільна година на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко і смачно погодують (факультативно).



Переїзд в Берегове. Місто розкинулося на узбережжі невеличкої річки Верке, у підніжжя гір, воно відоме давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. Впродовж багатьох століть власниками поселення були угорські королі. У 1141р. після вторгнень половців король Гейза ІІ переселив в місто саксонців, с тих пір його називали Лампертсасом, Лампертхазой. Починаючи з 1504р. місто в документах називали Берегсасом. Вуличками цього дивовижного угорського міста й відбудеться наша прогулянка, фінальним акордом якої буде відвідування довгоочікуваного в Закарпатті Музею Вина та Виноробства "Графський Підвал", що розташувався у винних погребах князя Габора Бетлена, короля Угорщини. (вх. квиток: дор. – 5грн., дит. – 3грн.).



 Є ще одна родзинка, заради якої у Берегове їдуть за сотні кілометрів: учбово-спортивна база "Закарпаття" – на її території працює відкритий басейн з термальною мінеральною водою. В світі є лише 3 аналога берегівської купальні: в Ісландії, Новій Зеландії та на Курильських островах. Температура лікувальної  води, що надходить з-під землі – 50 градусів за Цельсієм, в басейні ж вона вистигає до 32-34 градусів (вх.квиток 30грн./ос.).



Обов’язково радимо завітати у знамениті старовинні винні підвали, такі як "Старий Підвал" (XVIIст.) – висічені турками-полоненими у скелі, стіни його вкриті тонким шаром благородної патини і пороху століть. Пивниці понад 300 років. У "Старому Підвалі" з історичних сортів винограду визнаними виноробами виготовляються виключно сухі марочні вина, які витримуються у дубових бочках. (вх. квиток: 40грн./ос. з дегустацією).



АБО



2) Здійснити разом з професійним провідником (факультативно – 150грн./ос,, мінімум 5 ос.) піше сходження на гору Пікуй, яка є найвищою точкою Львівської області (1408м). Це одна з найгарніших гір Карпат з цікавими скельним утвореннями та великими обривами. Підйом на гору займає біля 3 годин та не є дуже складним, а все сходження – біля 7 годин.



Не забудьте взяти з собою  в дорогу сухий пайок (факультативно).



 Повернення в готель. Вільний час  Нічліг.



 



3 день  08:00 Сніданок. 08:45 Виїзд в Пилипець.

 

08:00 Завантаження речей в автобус.



09:30 Огляд одного з найбільших водоспадів у Карпатах – Шипота (висота 14м). (вх. квиток: дор. – 5грн., дит. – 3грн.). Знаходиться на річці Пилипець, що прямує з високих Боржавських полонин. Загальновизнано – це один з найгарніших водоспадів Закарпаття. Вода спадає чисельними мальовничими каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Навесні, завдяки талим водам, водоспад особливо неперевершений. По дорозі до водоспаду огляд однієї з пам’яток дерев’яної архітектури Закарпаття – автентичної бароккової Лемківської церкви Різдва Пресвятої Богородиці (с. Пилипець, 1672 р.).



11:00 Підйом на крісельному витязі на гору Гимба, Боржавські Полонини, на висоту 1491м, звідки відкриваються чудові краєвиди на Великий Верх, якими ми і насолоджуємося. Оглядова неспішна прогулянка.(екскурсійний квиток в 2 сторони – 30грн).



Є вільна година на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко і смачно погодують (факультативно).



14:00 Переїзд в Синевирську Поляну. Відвідування озера Синевир, (вх. квиток: дор. – 10грн., дит. – 5грн.), яке є одним з найбільших та найкрасивіших озер Карпат, про яке складено чимало легенд. Озеро знаходиться на висоті 1000м над рівнем моря і зачаровує своєю красою. Біля озера можна скуштувати карпатські страви, покататися на конях та й просто відпочити (факультативно).



Повернення у Львів приблизно о 22:30-23:00, на залізничний вокзал.



Для бажаючих – готель (150-250грн.),(факультативно, попереднє письмове замовлення – обов’язкове).



Тим, хто може собі дозволити затриматися ще на день в нашому чудовому місті – пропонуємо прогулянку по Вечірньому Львову: випити гарячого шоколаду або знаменитої львівської кави та обовязково – взяти з собою найсмачнішого шоколаду з Львівської майстерні шоколаду.



Найцікавішим пропонуємо Оглядову пішохідну екскурсію "Старовинний Львів", яка включає (факультативно – 70грн./ос., мінімум 6ос.): знайомство з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св.Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба – все 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідування Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського монастиря. Відвідини аптеки-музею (вхідні квитки: дор.–10грн., дит.–5грн.) і історичного музею "Тронна зала Яна Собеського" (вхідні квитки: дор.-10грн., дит.–5грн) з відвідуванням італійського подвір’я.



Відвідини ринку народних промислів "Вернісаж", на якому кожен зможе вибрати для себе частку Львова на згадку про цю подорож.

          



 



Фірма залишає за собою можливість вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.



Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.



Вартість вказана з ОСОБИ при двомісному розміщені у відповідному готелі за ПРОГРАМУ:

готель – "Weekend"

номер – 2-о,3-хм. З УТД, ТВ "стандарт"

дорослі DBL (на осн. місці) – 1 055 грн.

діти до 12 років (доплата) – 955 грн.

дорослі SNGL – 300 грн.



"Weekend", готель, м.Мукачево – розташований в 10 хвилинах їзди ( на таксі 25-30грн)  від центра Мукачевого, Закарпатської обл., на вул. Автомобілістів,19. Це сучасний комфортабельний комплекс складається з трьох поверхів. На першому поверсі бар, ресторан, більярдна. На другому та третьому поверсі до послуг туристів пропонуються 16 номерів таких категорій: 5 двокімнатних люкси з двоспальним ліжком та диваном, 12 двомісних, 2 тримісних та 1 чотиримісний однокімнатний стандарт. Всі номери з вигодами (сантехніка імпортна), супутниковим TV, індивідуальною системою мікроклімату, вільним доступом до інтернету Wi-Fi. Холодна та гаряча вода постійно. Поруч автостоянка, що охороняється, та автомийка.



У вартість включено:                                                                   
– проживання в готелі 2 ночі,                                                        
– !!! харчування – 2 сніданки,                                                      
– екскурсійне обслуговування відповідно до програми,                  
– автобусне обслуговування по маршруту,     
– постійне обслуговування гідом-екскурсоводом,     
– страхівка від нещасного випадку.



У вартість НЕ включено:

 - обіди та вечері,

 - вхідні квитки на платні об'єкти,

 - факультативні заходи.

Адреса

м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 105, оф. 205, будинок побуту "Славутич"

Час роботи

  • Пн. - Пт.: 10:00 - 19:00
  • Сб.: 10:00 - 15:00
  • Нд.: вихідний
Коментарі