Speaking-клуби в Черкасах: де потренувати розмовну англійську?

4 безкоштовні клуби розмовної англійської у місті.
22 січня 201920815
'Speaking-клуби в Черкасах: де потренувати розмовну англійську? '

Мовні клуби англійської – це учасники різного віку й мовного рівня та відсутність домашніх завдань. Тут є змога перепитати, уточнити, сказати половину речення англійською, а половину – українською. Ідеальний варіант для тих, хто хоче перемогти себе і нарешті заговорити англійською. 

Клуб "Boost" 

Де: бульвар Шевченка, 317, школа "Yazlingo".
Контакти: (093) 400-09-10, (098) 400-09-10.

У безкоштовному клубі викладає британець Девід Бьют, власник черкаської школи англійської. Окрім Девіда розмовний клуб проводить американська пара Кейлеб і Кессі Сенборн та українські викладачі. Учасників ділять на групи, і команда, що виконала більше завдань правильно і заробила більше бонусів, в кінці заняття отримає від Девіда шоколадні батончики з Британії. Робота в аудиторії має цікаву інтерактивну форму, домашніх завдань немає. Заняття почнуться з середини лютого і будуть проходити щовівторка о 19:00.

Нам дають список жартівливих фразеологізмів, і ми вгадуємо, що вони означають, описуємо їх англійською. Далі вмикають пісню, і групи збираються над купкою слів на окремих папірцях. Чуєш слово з пісні – швидко хапаєш, потім складаємо із них граматично правильні речення. В наступному конкурсі отримуємо по одному діалогу з фільму і маємо його емоційно прочитати. Потім вгадуємо, що значить якесь чудернацьке слово, пояснюємо свою версію. Останнього разу нам дісталося "hirci" – волосся під пахвами. Хто б міг здогадатися? Далі Девід зачитує текст про якийсь британський звичай, а ми коротко описуємо, як його зрозуміли. Перемагає той, хто буде ближче до правильної версії. Також на відео маємо змогу побачити, як цю традицію втілюють в життя. В будь-яку мить можна підзарядитися безкоштовними печивом із чаєм. Є ще багато завдань, наприклад, на стіну проектують якесь речення з граматичними помилками, і ми пробуємо їх відшукати. Також пояснюємо абревіатури, шукаємо в газеті слова відомих осіб, вгадуємо, яка серед двох картинок стосується Британії, а яка – США, і все це під бурхливе обговорення англійською. 
Люда Стягайло
Люда Стягайло
постійна відвідувачка
 

Клуб у центрі "Вікно в Америку" 

Де: бібліотека ім. Тараса Шевченка, вул. Байди Вишневецького, 8.
Контакти: 33-05-37, (068) 99-12-478.

Безкоштовні заняття проходять щосереди у бібліотеці ім. Шевченка о 17.00. Тут превалює американський варіант англійської, а усталених завдань немає. Клуб існує із 2015 року на базі центру "Вікно в Америку", який відкрито за фінансової підтримки посольства США в Україні. Завдяки цьому тут є чудове приміщення, величезний англомовний книжковий фонд, настільні ігри та фільмотека англійською, телевізор. Учасники клубу – представники найрізноманітніших професій і віку – наприклад, найдорослішому учаснику – 82.

Основними волонтерами є представники Корпусу миру. Вони є громадянами США та представляють різні штати Америки, є носіями культури, традицій та звичаїв Америки. Саме завдяки волонтерам відвідувачі мають можливість поспілкуватися з носіями мови та покращити свій рівень англійської. 

Також у центрі проводиться просвітницька інформаційна робота по навчанню в США. 

Літературний клуб на базі центру "Вікно в Америку"

Де: бібліотека ім. Тараса Шевченка, вул. Байди Вишневецького, 8.
Контакти: 33-05-37, (068) 99-12-478.

Ще один варіант потренувати англійську – літературний клуб, його ведуть волонтери з США. Заняття проходять щочетверга о 17.00. Дівчата зачитують короткі літературні твори, які учасники обирають разом. Далі йде обговорення почутого та дискусії.

До всіх клубів можна приєднатися в будь-який час. На заняття можна приходити, коли зручно, за пропуски не буде жодних "санкцій". 

Кіноклуб на базі центру "Вікно в Америку"

Де: бібліотека ім. Тараса Шевченка, вул. Байди Вишневецького, 8.

Контакти: 33-05-37, (068) 99-12-478.

Заняття відбуваються щонеділі о 14:00. Тут транслюють фільми англійською з англійськими субтитрами. Фасилітаторами (ведучими) можуть бути власне глядачі або американські волонтери. На початку ведучий надає інформацію про фільм, його творців, проводить тестування тощо. В кінці відбувається дискусія. Кожен фасилітатор сам обирає форму презентації фільму. Клуб відвідує понад двадцять глядачів. Фільм обирають колегіально або під якусь дату.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!