Speaking-клуби в Черкасах: де потренувати розмовну англійську?

4 безкоштовні клуби розмовної англійської у місті.
22 січня 202125360
'Speaking-клуби в Черкасах: де потренувати розмовну англійську? '

Мовні клуби англійської – це учасники різного віку й мовного рівня та відсутність домашніх завдань. Тут є змога перепитати, уточнити, сказати половину речення англійською, а половину – українською. Ідеальний варіант для тих, хто хоче перемогти себе і нарешті заговорити англійською. 

Клуб "Boost" 

Де: бульвар Шевченка, 317, школа "Yazlingo".
Контакти: (093) 400-09-10, (098) 400-09-10.
Facebook

У клубі викладає британець Девід Бьют, власник черкаської школи англійської мови. Окрім Девіда розмовний клуб проводять також і інші викладачі Yazlingo. Учасників ділять на групи, і команда, що заробила більше бонусів, в кінці заняття отримує від Девіда шоколадні батончики з Британії. Робота в аудиторії має цікаву інтерактивну форму, домашніх завдань немає. Під час карантину організовують Zoom зустрічі. Зараз клуб функціонує офлайн, з дотриманням карантинних вимог. Зустрічі відбуваються щовівторка о 19:00, для учнів школи Yazlingo відвідування безплатне, для усіх інших – 50 грн. Приходьте за двома годинами цікавої та корисної практики англійського! Слідкуйте за актуальною інформацією на сторінці Boost у Facebook.

Нам дають список жартівливих фразеологізмів, і ми вгадуємо, що вони означають, описуємо їх англійською. Далі вмикають пісню, і групи збираються над купкою слів на окремих папірцях. Чуєш слово з пісні – швидко хапаєш, потім складаємо із них граматично правильні речення. В наступному конкурсі отримуємо по одному діалогу з фільму і маємо його емоційно прочитати. Потім вгадуємо, що значить якесь чудернацьке слово, пояснюємо свою версію. Останнього разу нам дісталося "hirci" – волосся під пахвами. Хто б міг здогадатися? Далі Девід зачитує текст про якийсь британський звичай, а ми коротко описуємо, як його зрозуміли. Перемагає той, хто буде ближче до правильної версії. Також на відео маємо змогу побачити, як цю традицію втілюють в життя. В будь-яку мить можна підзарядитися печивом із чаєм. Є ще багато завдань, наприклад, на стіну проектують якесь речення з граматичними помилками, і ми пробуємо їх відшукати. Також пояснюємо абревіатури, шукаємо в газеті слова відомих осіб, вгадуємо, яка серед двох картинок стосується Британії, а яка – США, і все це під бурхливе обговорення англійською. 
Люда Стягайло
Люда Стягайло
постійна відвідувачка
 

Клуб англійської у центрі "Вікно в Америку" 

Де: бібліотека ім. Тараса Шевченка, вул. Байди Вишневецького, 8.
Контакти: 33-05-37, (068) 99-12-478.
 

Клуб існує із 2015 року на базі центру "Вікно в Америку", який відкрито за фінансової підтримки посольства США в Україні. Завдяки цьому є чудове приміщення, величезний англомовний книжковий фонд, настільні ігри та фільмотека англійською, телевізор. Учасники клубу – представники найрізноманітніших професій і віку – наприклад, найдорослішому учаснику – 82. Також у центрі проводиться просвітницько-інформаційна робота щодо навчання в США. 

У зв'язку з карантином розмовний клуб тимчасово був переведений у формат online – проходить щосереди о 18:00 на платформі Zoom. Посилання на вхід дивіться на сторінці woa cherkasy у Facebook. Тут превалює американський варіант англійської, а усталених завдань немає. Основними волонтерами є представники Корпусу миру. Вони є громадянами США та представляють різні штати Америки, є носіями культури, традицій та звичаїв Америки. Саме завдяки волонтерам відвідувачі мають можливість поспілкуватися з носіями мови та покращити свій рівень англійської.

Funny Speaking Club на базі центру "Вікно в Америку"

Де: бібліотека ім. Тараса Шевченка, вул. Байди Вишневецького, 8.
Контакти: 33-05-37, (068) 99-12-478.
 

Ще один варіант потренувати англійську – відвідати розважальний клуб. Тут ви матимете змогу пограти в різноманітні ігри. Заняття проходять щочетверга о 17.00.

Кіноклуб на базі центру "Вікно в Америку"

Де: бібліотека ім. Тараса Шевченка, вул. Байди Вишневецького, 8.
Контакти: 33-05-37, (068) 99-12-478.
 

Заняття відбуваються щонеділі о 12:30. Тут транслюють фільми англійською з англійськими субтитрами. Ведучими можуть бути власне глядачі або американські волонтери. На початку ведучий надає інформацію про фільм, його творців, проводить тестування тощо. В кінці відбувається дискусія. Кожен сам обирає форму презентації фільму. Клуб відвідує понад двадцять глядачів. Фільм обирають колегіально або під якусь дату.

До всіх клубів можна приєднатися в будь-який час. На заняття можна приходити, коли зручно, за пропуски не буде жодних "санкцій". 
Час інколи змінюється, тож якщо хочете приєднатися до будь-якого клубу, радимо перейти за посиланням на сторінку woa cherkasy у Facebook.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!