Speaking-клуби в Черкасах: де потренувати розмовну англійську?

4 безкоштовні клуби розмовної англійської у місті.
22 січня1697119
'Speaking-клуби в Черкасах: де потренувати розмовну англійську? '

Мовні клуби англійської – це учасники різного віку й мовного рівня та відсутність домашніх завдань. Тут є змога перепитати, уточнити, сказати половину речення англійською, а половину – українською. Ідеальний варіант для тих, хто хоче перемогти себе і нарешті заговорити англійською. 

Клуб "Boost" 

Де: бульвар Шевченка, 317, школа "Yazlingo".
Контакти: 093-400-09-10, 098-400-09-10.

В безкоштовному клубі викладає британець Девід Б’ют, власник черкаської школи англійської. Учасників ділять на групи, і команда, котра виконає більше завдань правильно і заробить найбільше бонусів, в кінці заняття отримає від Девіда шоколадні батончики із Британії. Клуб збирається щовівторка о 19.00 за адресою бульвар Шевченка, 317. Робота в аудиторії має цікаву інтерактивну форму, домашніх завдань немає. 

Нам дають список жартівливих фразеологізмів, і ми вгадуємо, що вони означають, описуємо їх англійською. Далі вмикають пісню, і групи збираються над купкою слів на окремих папірцях. Чуєш слово з пісні – швидко хапаєш, потім складаємо із них граматично правильні речення. В наступному конкурсі отримуємо по одному діалогу з фільму і маємо його емоційно прочитати. Потім вгадуємо, що значить якесь чудернацьке слово, пояснюємо свою версію. Останнього разу нам дісталося "hirci" – волосся під пахвами. Хто б міг здогадатися? Далі Девід зачитує текст про якийсь британський звичай, а ми коротко описуємо, як його зрозуміли. Перемагає той, хто буде ближче до правильної версії. Також на відео маємо змогу побачити, як цю традицію втілюють в життя. В будь-яку мить можна підзарядитися безкоштовними печивом із чаєм. Є ще багато завдань, наприклад, на стіну проектують якесь речення з граматичними помилками, і ми пробуємо їх відшукати. Також пояснюємо абревіатури, шукаємо в газеті слова відомих осіб, вгадуємо, яка серед двох картинок стосується Британії, а яка – США, і все це під бурхливе обговорення англійською. 
Люда Стягайло
Люда Стягайло
постійна відвідувачка
 

Клуб "Just Speak It!"

Де: вул. Смілянська, 23.
Контакти: 36-00-59, 32-86-99.

Клуб проходить у Черкаському молодіжному ресурсному центрі щовівторка о 19.00. Ви знайдете його за адресою: вул. Смілянська, 23, офіс 28. Проводять заняття постійні викладачі й волонтери-іноземці. 

Одного разу ми вигадували власну країну, із мовою, прапором, традиціями. А іншого разу об’єдналися за групами "завод пива" і "завод кегель для боулінгу" і вирішували між собою, як нам одне одного рекламувати. Домовилися, що у барах будуть стільці у вигляді кегель, і пиво буде випускатися у пляшках у формі кегель. Зазвичай все проходить в легкій, але ефективній формі, бо ми багато говоримо англійською. Все має бути з гумором. Хоч іноді піднімаються серйозні теми, наприклад, одного разу волонтерка Сем вела тематичне заняття про насильство у сім’ї. Ми були поділені на три групи, одна аналізувала причини насилля, друга створювала типовий портрет агресора, третя – жертви, а потім ми разом все обговорювали.
Крістіна Чмельова
Крістіна Чмельова
постійна відвідувачка, ведуча клубу
 

Клуб у центрі "Вікно в Америку" 

Де: бібліотека ім. Тараса Шевченка, вул. Байди Вишневецького, 8.
Контакти: 33-05-37.

Безкоштовні заняття проходять щосереди у бібліотеці ім. Шевченка о 17.00. Тут превалює американський варіант англійської, а усталених завдань немає. Клуб існує із 2015 року на базі центру "Вікно в Америку", який фінансується урядом США. Завдяки цьому тут є чудове приміщення, величезний англомовний книжковий фонд, настільні ігри та фільмотека англійською, телевізор. Учасники клубу – представники найрізноманітніших професій і віку – від 14 до 60 років. 

Ми виконуємо різні завдання в групах, наприклад, хтось сідає спиною до екрана, а інші англійською пояснюють, яка на ньому картинка, і "бідолаха" має це намалювати. Часто граємо у настільну англомовну гру, трапляються навіть завдання на акторську майстерність. Одного разу ми вигадували в групах сюжет фільму, потім грали його у ролях. Ми вигадали фільм в стилі хорору: група студентів знайшла на екскурсії по Чорнобилю радіо, яке "погрожувало", що вони ніколи звідти не виберуться. Їхній провідник утік, зливши із машини бензин. Це здається примітивним, але насправді дуже важко зіграти такий сюжет англійською. Інша група вигадала історію про двох дівчат, одна з яких мріяла стати балериною, а батьки примусили її стати інженером, а інша навпаки – хотіла інженером, а батьки примусили стати балериною, і дівчата ненавиділи одна одну, у них була справжня драма. А третя історія була про зомбі, там учасники мало стільцями не побилися, так захопилися, але ніхто не постраждав.
Світлана Черемис
Світлана Черемис
постійна відвідувачка клубу
 

Літературний клуб на базі центру "Вікно в Америку"

Де: бібліотека ім. Тараса Шевченка, вул. Байди Вишневецького, 8.
Контакти: 33-05-37.

Ще один варіант потренувати англійську – літературний клуб, його ведуть волонтери з США. Заняття проходять щочетверга о 17.00. Дівчата зачитують короткі літературні твори, які учасники обирають разом. Далі йде обговорення почутого та дискусії.

До всіх клубів можна приєднатися в будь-який час. На заняття можна приходити, коли зручно, за пропуски не буде жодних "санкцій". 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  я думаю, что могут принять)

 • Фото

  Доброго дня! У всі ці клуби треба приходити зі знанням мови,.просто щоб практикувати її. Чи для навчання з нуля теж можна?

 • Фото

  Как присоединиться к Speaking Club, например к клубу "Boost"? Достаточно ли просто прийти в указанное время, когда занятие начинается, или нужно заранее записываться?

 • Фото

  Talent HUB уже кілька місяців як закрився. Відповідно, засідання клубу не відбуваються.
  Приберіть його зі списку, будь ласка.

 • Фото

  Дякуємо, ми вже його видалили й оновили інформацію.

 • Фото

  А як же школа LevelUp? Забули про неї.
  Курсі постійні і навчання безкоштовне. Але потріТребуемое.
  Проверенобно заздалегідь реєструватись. Кому цікаво, з інформацією можна ознайомитись на їхньому офіційному сайті http://levelup.ck.ua/

 • Фото

  Виберіть окрім вівторка і інші дні. Візьміть символічну плату 10-20 грн і буде більше бажаючих

 • Фото

  Speaking-клуби є і в інші дні. У статті згадані не всі. Клуб в МРЦ розташований на другому поверсі, а не на третьому. І заняття там студенти ніколи не вели. Там є постійні ведучі. У центрі "Вікно в Америку", крім розмовного клубу по вівторкам, є ще як мінімум два безкоштовні розмовні клуби. У четвер у 16-30 волонтерки Корпусу Миру Джудіт і Саманта проводять Story Club - читають цікаві короткі історії англійською, а потім йде обговорення твору. Там само у неділю у 13-00 GramJam - заняття з вивчення англійської граматики для Elementary - Intermediate рівнів, які також проходять у формі цікавих завдань та практичного застосування граматичних конструкцій у мовленні.

 • Фото

  Кожної п'ятниці у 18-00 проводиться розмовний клуб у "Жіночому центрі" (будинок за драматичним театром, де розташований супермаркет "Ельдорадо"). Заняття ведуть носії мови. Є ще один розмовний клуб, можливо не для всіх прийнятний - у Церкві мормонів, вул. Смілянська, 1 (прибудова навпроти готелю "Росава"). Заняття проходять кожний вівторок і четвер у 18-30. Ведуть американські місіонери, але ніякої релігійної пропаганди там немає, лише коротка молитва на початку і в кінці заняття.

 • Фото

  Доброго дня! Де саме знаходиться МРЦ? Вкажіть адресу. Дякую.

 • Фото

  Живу в Черкасах , но так и не поняла где находится, хоть какой-то адрес, телефон!?

 • Фото

  Адреса МРЦ - вул. Смілянська, 23, 2-й поверх. Це будинок між Будинком торгівлі і кінотеатром "Україна", майже навпроти піцерії "Фелічіта"

 • Фото

  Дякую!

 • Фото

  Доброго дня! Підскажіть, де знаходиться "Жіночий центр"?

 • Фото

  "Жіночий центр" знаходиться у тому ж будинку, що магазин "Епіцентр", вхід з двору - вул. Гоголя, 250, кв. 68. Це крайній під'їзд від арки. Можна приходити без попередньої реєстрації - подзвонити у домофон і сказати, що прийшли на англійський розмовний клуб

 • Фото

  Дуже дякую!!!

 • Фото

  А в який час там проводять заняття?

 • Фото

  Розмовний клуб у жіночому центрі і досі проходить?

 • Фото

  Доброго дня! Смілянська 23, 2 поверх, офіс 26 -28)