Незрячим черкасцям покажуть адаптовану стрічку “Поводир”

Стрічку вітчизняного режисера Олеся Саніна "Поводир", адаптовану для незрячих, будуть показувати у різних містах України із 20 жовтня. В Черкасах показ фільму зі спеціальним тифлокоментарем відбудеться 10 листопада у кінотеатрі "Мультиплекс" у ТРЦ "Дніпроплаза". 

23 жовтня 20143056
'Незрячим черкасцям покажуть адаптовану стрічку “Поводир”'

Якщо у вас є незрячі друзі чи знайомі, донесіть до них інформацію про те, коли у вашому місті можна подивитися фільм "Поводир" зі спеціальним тифлокоментарем. Кажуть, режисер Олесь Санін теж має бути присутнім", – написав Сашко Положинський на своїй сторінці у Facebook.

Цікаво, що саме стрічка "Поводир" представлятиме Україну на премії "Оскар" Американської кіноакадемії у номінації "Фільм іноземною мовою".

Адаптували цей фільм для незрячих за допомогою окремої звукової доріжки із тифлокоментарем – аудіокоментарем, який описує події, що відбуваються на екрані, і подається у спеціальні навушники. 

  • Фото 1 - Незрячим черкасцям покажуть адаптовану стрічку “Поводир”
  • Фото 2 - Незрячим черкасцям покажуть адаптовану стрічку “Поводир”

В основі сюжету лежать події, які відбувалися на початку 1930-х років в УРСР у часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції. У радянську Україну приїжджає американський хлопчик Пітер, який стає поводирем сліпого музиканта Івана Кочерги. Протягом їхньої подорожі Україною хлопчик дуже швидко подорослішав... А взимку 1934 року маленький американець Пітер залишився єдиним живим свідком трагічної сторінки нашої історії – Івана Кочергу разом із іншими кобзарями стратили під Харковом. 

Головні ролі у стрічці виконали Антон Святослав Грін, співачка Джамала, Стас Боклан, Джефф Баррел, Олександр Кобзар і Олег Примогенов. 

Розкажіть своїм друзям. Підтримайте справжнє змістовне українське кіно! 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі