Фільм - Показ збірки 'Українська НОВА ХВИЛЯ: Красиві двадцятилітні'

Показ збірки "Українська НОВА ХВИЛЯ: Красиві двадцятилітні"


 • Кінотеатр:
 • Дата: Архів15 серпня 2019, 18:30 - 20:30
 • Де: вул. Смілянська, 21
 • Жанр: Документальний, Драма, Комедія, Короткометражний, Анімація
 • Деталі: за посиланням
 • Де дивитися: Кінотеатри
 • Цінабезкоштовно

КРАСИВІ ДВАДЦЯТИЛІТНІ – збірка найкращого українського короткометражного кіно 2018 року, відзначеного нагородами престижних українських та міжнародних фестивалів. Усі автори – молоді амбітні режисер(к)и, які задають нові тренди в українському сучасному кіно та змінюють його сприйняття у світі. До альманаху увійшли топові стрічки ключових жанрів – комедії, трагікомедії, драми, анімації, документального кіно, які об’єднав мотив персональних дилем "маленької людини". Як і в однойменному культовому романі польського письменника Марека Гласка, Красиві двадцятилітні "Української нової хвилі" опиняються у вихорі буремних часів, які стають тлом для прийняття складних рішень та відповідальності у невідворотному процесі дорослішання.

Фільми, які будуть представлені в рамках "УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ: Красиві двадцятилітні":

 • "Штангіст" (спортивна драма, 30 хв.) режисер Дмитро СУХОЛИТКИЙ-СОБЧУК

Важкоатлет Петро, готується до відповідальних змагань. Перед турніром Петро дізнається трагічну новину, важкий вибір лягає на його плечі. Петро бореться з внутрішніми переживаннями, які роблять з нього більше аніж "механічний шматок м’яса".

 • "MIA Donna" (короткометражний, ігровий, трагікомедія, 16 хв.), режисер Павло ОСТРІКОВ

Фантастична історія з буденного життя 46-річної Оксани, яке змінюється, коли її чоловік Толік перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі безсилі, і ніхто не може повернути його назад. Оксана чіпляється за старе життя, проте проблема виявилась серйознішою, ніж їй здавалось.

 • "В радості і тільки в радості", (ігровий, драма 27 хв), режисерка Марина РОЩИНА

Історія про материнство та виклики, які постають перед жінкою. Молода одинока матір закохується в хлопця, але не наважується розповісти, що у неї є син. Стосунки стрімко розвиваються, і зізнатися стає все важче. Перед нею постає вибір між особистим життям і відповідальністю перед дитиною.

 • "Про Марка Львовича Тюльпанова, який розмовляв із квітами" (анімаційний фільм, 15 хв). Режисерка Дана КАВЕЛІНА

Анімаційний світ Дани Кавеліної наповнений сюрреалістичними образами, що підіймають гостросоціальну проблематику. Авторка не намагається втекти в світ фантазій, а навпаки – з допомогою виражальних засобів анімації виявляє і підкреслює проблеми людей під час війни.

 • "Діорама", (документальний, 8 хв), режисерка Зоя ЛАКТІОНОВА

Життя тече своєю буденною реальністю, але раптом щось невловиме змінює його хід. Все, що залишається – це занурюватись у спогади, в яких все зберігається недоторканно, наче в музеї. Маріуполь – курортне місто. Море – радість купання та відпочинок. Та раптом, в цю картину, яка була незмінною багато років, втручається війна.

Коментарі