Кінні клуби

Верхова їзда в Черкасах – романтичне і цікаве заняття, яке дозволяє не тільки насолодитися спілкуванням з тваринами, але й підтримувати чудову фізичну форму. Кінні клуби Черкас пропонують провести незабутній час під час кінної прогулянки Черкасами та околицями міста.
Верхова їзда на конях дуже корисна для здоров'я. Під час катання на конях задіюються всі групи м'язів. Навчання верховій їзді можна порівняти з танцювальними уроками, коли організм людини витримує хороше навантаження. За словами фахівців, таке проведення часу дозволяє скинути зайві кілограми, отримати заряд адреналіну і справжнього щастя, адже в кров викидається велика доза ендорфінів.
На кінні прогулянки в Черкасах краще за все одягати спеціальні бриджі для верхової їзди або зручні штани-легінси. Із взуття краще за все підійдуть чоботи або черевики на низькому ходу. Іншим специфічним оснащенням (хлистом і шоломом) вас можуть забезпечити безпосередньо кінні клуби Черкас. Прокат коней в Черкасах здійснює відразу декілька приватних фірм. Кінно-спортивні клуби міста пропонують не тільки професійне навчання кінному спорту, але й прогулянки по лісу або в околицях міста. Заняття верховою їздою в Черкасах – це чудовий спосіб розслабитися і зняти нервову напругу. Для людей, які багато працюють, уроки верхової їзди можуть стати віддушиною і найкращим способом релаксу.
Люди, які хочуть стати професіоналами в цій справі, повинні займатися верховою їздою регулярно. Завдяки грамотному базового курсу навчання, людина може навчитися верховій їзді вже за 2,5 місяці.
більше
PEGAS, домашня стайня
с. Вергуни, вул. Братів Манько, 14
більше
Сван, кінно-спортивний клуб
с. Геронимівка, вул. Благовісна, 1
більше
Кентаврик, поні-клуб
вул. Онопрієнка, 10
більше