Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі

В рамках офіційного відкриття коворкінг-центру "Talent HUB" у Черкасах відбулася ІТ-конференція і Lifehack-ярмарок. Розробники із різних черкаських компаній ділилися досвідом запуску цікавих стартапів, давали поради новачкам, презентували свої проекти та розігрували подарунки. 

7 червня 20155145
'Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі '

Недільна зустріч IT-шників проходила у центрі міста, в приміщенні першого черкаського коворкінг-центру "Talent HUB". Близько 11 години у коворкінгу почали збиратися представники різних IT-компаній міста: "Master of Code", "eKreative", "Google Developers Group", "BestWay", "InterLink" та інші.

Як зазначають організатори, ІТ-конференція має на меті об'єднати ІТ-тусовку Черкас для розробки та реалізації спільних проектів.

Ефект від того, що компанії працюють разом, набагато більший, ніж той, якого вони досягають самостійно. Це моя внутрішня цінність, яку я пропагую, і на базі якої ми створювали "Черкаси ІТ-кластер". Я хочу, щоб ми об’єднувалися, створювали корисні проекти для міста і країни. 

Володимир Дибенко
Володимир Дибенко
засновник "Talent HUB"
 

Офіційну частину відкриття коворкінгу продовжили міський голова Сергій Одарич і голова черкаської ОДА Юрій Ткаченко, які згадали своє "програмістське" минуле. Під час наступних доповідей черкаські розробники ділилися один із одним досвідом запуску своїх продуктів, розказували історії успіху та давали професійні поради. 

У іншій робочій зоні коворкінгу учасники IT-ярмарку встановили стенди зі своїми продуктами, серед яких був 3D-принтер, програмні продукти трекінгу часу, хардверний проект для створення timelapse-відео, кросплатформенний конструктор для створення мобільних додатків та інші. Всі гості IT-конференції могли дізнатися подробиці представлених продуктів безпосередньо у їхніх творців. 

  • Фото 1 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 2 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 3 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 4 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 5 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 6 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 7 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 8 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 9 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі
  • Фото 10 - Черкаська ІТ-тусовка зібралась у новому коворкінг-центрі

Участь у ІТ-конференції взяли і розробники сайту in.ck.ua – черкаський інтернет-холдинг "Tag". У доповіді ми розказали присутнім про особливості розробки міського сайту, його концепцію та цінність для Черкас.

За рік існування проекту ми маємо 2800 унікальних відвідувачів на день. І з кожним днем ця цифра зростає. Спецпроекти за рахунок своєї зручності мають високу популярність: з грудня ці розділи переглянуло 58 тисяч людей. Щодо вікової аудиторії сайту, яка знаходить корисну інформацію на in.ck.ua, то він дуже широкий. Головна порада, яку ми хочемо дати стартаперам, – не затягувати. Ми працювали над сайтом півтора року, сама ж ідея з'явилася 8 років тому. Навіть зараз наші програмісти продовжують працювати, додаючи новий функціонал. Ми радимо запускати продукт із мінімальним функціоналом, дивитися на реакцію людей, коригувати наповнення, щоб ваш проект був більш успішним.

Оксана Трипольська
Оксана Трипольська
HR інтернет-холдингу "Tag"
 

Команда in.ck.ua влаштувала для всіх присутніх безпрограшну лотерею. Приємні сюрпризи – фірмові чашки, футболки, смачні кекси й печиво, повітряні кульки, сертифікати на послуги від компаній-партнерів, а також головний суперприз "2000 гривень на будь-яку забаганку від in.ck.ua" - ще більше підняли всім настрій.

Незважаючи на серйозні тем і продукти, які презентували черкаські розробники, на заході панувала невимушена креативна атмосфера, адже головна ідея таких зібрань – обмін досвідом, спілкування та налагодження партнерських стосунків.  

Всі фото з ІТ-конференції та ярмарку можна побачити тут

 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі