ISO Company – бірюзова організація, що належить до групи компаній IB Platform. Основним напрямком діяльності компанії є “зелена” енергетика та сонячні технології.

ISO Company – інноваційна компанія по наданню послуг з підбору, комплектації, продажу, монтажу та повного спектру консультаційного та післяпродажного обслуговування сонячних електростанцій, ‘’сонячної’’ продукції та продуктів компанії Tesla.

Придбавши наші продукти, ви отримаєте повну енергонезалежність, або станете повноцінним гравцем енергоринку України, або щасливим власником іноваційного продукту, почнете заощаджувати або заробляти, станете іноватором та прикладом наслідування для людей, які живуть поряд і збережете ресурси планети для наступних поколінь.

ISO Company – це ‘’живий’’ організм, що відрізняється самоорганізацією, наявністю еволюційної мети та цілісністю. Для отримання найкращих результатів ми постійно розвиваємося і пропонуємо сучасні, комплексні рішення своїм клієнтам. Ми відповідальні за те, що робимо.

Ми серйозно і відповідально ставимося до питань захисту навколишнього середовища і вважаємо себе частиною екологічної системи, пропагуючи політику збереження.

Наша філософія – екологічність як спосіб та стиль життя.

Наша місія – зробити енергонезалежним кожного та зберегти максимальну кількість ресурсів на планеті!

Ми робимо майбутнє теперішнім!

ISO Company- провідник в світ інновацій!