Громадські організації

Громадські активісти – основна рушійна сила перетворень і змін, які відбуваються в суспільстві. Громадська організація в Черкасах – це спільнота однодумців, які об'єднуються навколо одних суспільних, релігійних, культурних чи світоглядних принципів та інтересів. Сьогодні благодійність – це остання надія на достойне повноцінне життя для сотень людей. Небайдужі черкасці готові жертвувати не тільки фінансами, але й речами, власними силами і часом на благо громади і окремих людей. Благодійність для дітей – окремий напрям, до якого долучилися тисячі людей: актори, бізнесмени, студенти. Щорічні волонтерські акції до Дня захисту дітей вже стали традиційними.
Більшість благодійних організацій є неприбутковими, тому соціальні організації виконують свої функції на засадах волонтерства. Волонтерські організації останнім часом взяли на себе частину функцій держави, займаючись глобальними питаннями державного значення. Волонтерство сьогодні є абсолютно новим і привабливим для більшості молодих українців трендом. Саме волонтери сприяють розвитку громадянського суспільства в Україні загалом і в Черкасах зокрема.
Пожертви – це головне джерело доходів соціальних організацій. Благодійні організації України часто залучають до своїх заходів зірок шоу-бізнесу, ТБ, кіно і театру, щоб забезпечити більшу ефективність акціям зі збору коштів.
Сайти благодійності щоденно відвідує велика кількість людей: одні – в пошуках допомоги, інші – щоб зробити пожертву. Неприбуткові волонтерські організації допомагають зійтися людям, які опинилися у складній ситуації, із тими, хто має змогу та бажання подати руку допомоги.
більше