"ФЛЕМП" – салон краси, заснований 2003 року. Відтоді нашими постійними клієнтами стали люди різних професій і уподобань, соціальних верств та політичних поглядів, різного віку і достатку.

Знайти свій салон краси в Черкасах не так уже й просто. Вимоги, що пред'являються до косметичних та перукарських салонів, із часом стають усе більш жорсткими. Це й не дивно. Про індивідуальний підхід заявляють багато салонів, але дотримуються цього правила не всі. А головне, індустрія краси розвивається стрімкими темпами. З'являються нові технології і препарати. Формули удосконалюються і стають щоразу кращими.

Салон "ФЛЕМП" іде в ногу з часом!

НАША ФОРМУЛА УСПІХУ: ДОСВІД + НОВАТОРСТВО + ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД.

Ми постійно стежимо за новими тенденціями у світі краси, опановуємо сучасні технології і добираємо для наших клієнтів тільки найкраще!

У салоні краси "ФЛЕМП" можна придбати все необхідне для збереження краси і для догляду в домашніх умовах – косметичні засоби для догляду за волоссям та шкірою голови, обличчям і тілом. Продукти для догляду за шкірою рук і ніг. Засоби для догляду та відновлення нігтів та інші продукти від провідних світових брендів.

Також Ви можете скористатися послугами підключення до мережі Інтернет – WiFi.

Ми завжди раді запропонувати Вам скористатися нашим ПОДАРУНКОВИМ СЕРТИФІКАТОМ!

Переступаючи поріг нашого салону, будьте впевнені, що Вас забезпечать усім необхідним, оточать увагою і турботою. Ми постараємося заощадити Ваш час і оптимізувати матеріальні витрати, врахувавши всі Ваші побажання.