Тренінг для жінок з розвитку впевненості у стосунках з чоловіками

Добрий день, психологічний центр - Тренінг для жінок з розвитку впевненості у стосунках з чоловіками

Вартість:300 грн./заняття

Заняття кожне 3 години – 200 грн, і одне безкоштовне з дизайнером з підбору стилю.

1. Жіночність

Мета: проаналізувати образ власної жіночності (соціальної, психологічної, фізичної), образ жінки в роду, ідеальний образ жінки.

2. Сценарій життя жінок

Мета: познайомитися з теорією сценарію життя, проаналізувати власний сценарії: "без любові", "без радості", "без розуму".

3. Заборони та дозволи жінок на впевнену поведінку з чоловіками.

Мета: дізнатися теорію заборон і дозволів у транзактному аналізі. Розкрити образ впевненої поведінки жінок і чоловіків. Проаналізувати на автобіографіях зірок їх основні заборони. Виявити які заборони учасниць заважають цього досягти.

4. Сексуальність і сексуальну поведінка

Мета: розкрити поняття сексуальності (фізична, психологічна, емоційна). Сексуальність в аспекті адаптації особистості. Задати анонімно або відкрито питання про секс і сексуальність

5. Жіночі страхи

Мета: ознайомити з теорією автентичних почуттів. Виявити основні страхи (дитячі, дорослого досвіду, тісні страхи, вікові страхи і т. д.). Виявити шляхи зниження або ліквідації страху.

6. Міфи про чоловіків і жінок, і їх взаємини

Мета: обговорити основні міфи про чоловіків і жінок у суспільстві. Знайти рішення і ресурси, щоб вийти з цих міфів. Обговорити в анонімному скайп-інтерв'ю з чоловіками головні міфи.

7. Симбіотичне і залежне ставлення в парі

Мета: ознайомити з теорією симбіозу та ігор. Проаналізувати явища довіри і зради. Познайомити учасниць з петлею втрати. Виявити схильність або відсутність симбіотичних патернів поведінки.

8. Гармонійні стосунки в парі

Мета: розкрити основні компоненти гармонійних відносин (турбота, співпраця, близькість, цінності), познайомити з основними стадіями розвитку відносин та кризами на них. Говорити про подальші плани і дії з досягнення гармонійних відносин зі своїм реальним або майбутньому партнером.

Адреса

Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 705

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 20:00
Коментарі