Психологічні консультації дорослих

Добрий день, психологічний центр - Психологічні консультації дорослих

Вартість:450 грн./годину

Фахівці нашого центру надають такі послуги як індивідуальні психологічні консультації з дорослими, підлітками і дітьми.

Записатися на прийом до психолога можна з будь-якою проблемою, яку ви не можете вирішити самостійно. Це можуть бути і міжособисті стосунки, і сімейні конфлікти, і неможливість самостійно позбавитися від шкідливих звичок. Приводом для звернення може стати відчуття емоційного дискомфорту, труднощі у спілкуванні між батьками і дітьми і т. д.

Наші люди звикли вважати, що практикуючого психолога успішно замінює душевний друг, просто близька людина, здатна вислухати, зрозуміти і підбадьорити. Однак у ряді випадків, проста розмова "по душам" не призведе до дійсної зміни ситуації на краще. Тимчасове полегшення, ніби: "ну ось, виговорився!" незабаром зникає, а проблема так і залишається невирішеною і через певний проміжок часу знову дає про себе знати.

До того ж, зрозуміла тенденція близького переконати нас у тому, що все гаразд, все налагодиться і владнається, насправді зберігає "статус-кво", а не спонукає змінити щось в житті і покінчити з минулим раз і назавжди. Професійний психолог, досвідчений фахівець, на відміну від нашого оточення, бачить ситуацію зі сторони, і може намацати і вказати нам на ті наші думки, звички і переконання, які провокують виникнення проблеми. Вирішити її за допомогою "цілителя душ" стає можливим швидше і ефективніше.

Наука психологія накопичила величезну кількість цінних спостережень за природою людини. Скористатися цими знаннями про власну психіку, а не продовжувати страждати і шукати відповідь в хибному напрямку, поглиблюючи кризу, – ось раціональне рішення сучасної людини.

Звичайно, чудес не буває, і психолог або психотерапевт – не чарівник, але з його підтримкою ви досягнете значно більш відчутних результатів на шляху до гармонії з собою і світом.

З повагою психологічний центр "Добрий день"!

Адреса

Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 705

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 20:00
Коментарі