Для дітей - Літні канікули в GIRLS CAMP

Літні канікули в GIRLS CAMP


  • Дата: Архів3 червня - 30 серпня 2019, 10:00 - 16:00
  • Де: бульв. Шевченка, 186 Клуб для підлітків EQ
  • Деталі: за посиланням
  • Ціна2500 грн
    • 5 днів (пн-пт)

"А порадьте табір для дівчаток-підлітків" ,"А є щось цікаве для дівчинки 11 років?" – такі запити стали доволі популярні і часті. І це зрозуміло, адже у підлітковому віці інтереси та вподобання у хлопчиків і дівчат одного ж віку геть різні, а більшість таборів цьому питанню не приділяють особливої уваги!

Уявіть собі фантастичний табір, де група з однолітків (або ще краще – з дівчат-однолітків), де кожен день присвячений корисним, важливим та необхідним речам, які не вивчають ні в школі, ні дома… І так! Це можливо!

Запрошуємо дівчат 10 – 16 років до "Girls Camp" – дівочого табору, де кожен день буде не просто корисним, а цікавим і важливим! Де кожен день – це нові знання, новий досвід та релакс для тіла. А що потрібно ще влітку для дівчинки-підлітка?

Програма:
10:00 – початок дня. (адже виспатись у підлітковому віці – важливо, ще й, тим паче, влітку!)
10:30 – лекції, семінари чи тренінги від відомих косметологів, перукарів, стилістів, дієтологів та тренерів. (тут важливі та унікальні теми: як доглядати за собою, як правильно харчуватись, як нафарбуватись, яку зачіску зробити в школу, а яку на день народження, як побороти невпевненість в собі, де взяти саморозвиток та інше)
13:30 – обід (смачна їжа і десертик, що теж важливо для підлітка)
14:00 – майстер-класи та практичні заняття від провідних візажистів, тренерів, спортсменів, походи в SPA-салон, відвідування масажу, бані, приготування смаколиків та справжніх ресторанних страв!
16:00 – завершення дня, роз’їзд по домівках.

Цікаво? Телефонуйте: 067 470 8434

Коментарі