Для дітей - Фестиваль Святого Миколая

Фестиваль Святого Миколая


  • Дата: Архів15 - 16 грудня 2018, 11:00 - 18:00
  • Де: м. Чигирин, Резиденція Богдана Хмельницького
  • Тип події: конкурси, розважальні програми, концерти, майстер-класи
  • Цінабезкоштовно

Конкурси, інсталяції, неймовірні шоу чекають гостей 15-16 грудня у першій козацькій столиці України – Чигирині, під час традиційного Фестивалю Святого Миколая.

Фестиваль, який називають "Лапландією в Україні", відбудеться цього року вже вп’яте та, за прогнозами, збере не менш як 30 тисяч гостей.

– На заході діятиме не лише Резиденція головного добродійника, але й масштабна територія безкоштовних розваг для дітей. Також працюватиме дві сцени, де відбуватимуться всеукраїнські конкурси та виступи запрошених зірок, – анонсують організатори – представники благодійного фонду "ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ".

 Традиційно на території діятиме ярмарок "Козацька столиця", де можна буде придбати вироби народних умільців та майстрів, колоритну сувенірну продукцію і найкращі подарунки до свят.

– Ярмарок на Фестивалі Святого Миколая – це завжди окрема подія з власною атмосферою та настроєм! Товари, що можна придбати та побачити тут, не знайти в супермаркетах і часто навіть не купити в мережі, – констатують організатори.

Коментарі