Для дітей - Фестиваль освітніх інновацій “Освітній хайп”

Фестиваль освітніх інновацій “Освітній хайп”


  • Дата: Архів8 червня 2019, 10:00 - 16:00
  • Де: вул. Смілянська, 33 ЦДЮТ

Фестиваль освітніх інновацій “Освітній хайп” – це головна освітня подія для мешканців Черкаської області! Учні 7-11 класів, учасники освітнього проекту "Відкривай Україну", будуть вражати, дивувати і боротися за звання найкращого проекту своєї області та можливість потрапити до Фіналу, який відбудеться у Києві.

Школярі дослідили проблематику своєї громади за допомогою соціального опитування та розробили проекти, які допоможуть вирішити виявлену суспільну проблему та змінити міста на краще! Цього року більшість проектів присвячена екологічним проблемам, питанню інфраструктури, благодійності та культури. Учасники облаштовують території, очищують парки, будують мости та громадський екологічні заклади, збирають кошти на допомогу тваринам. Спочатку учні спробували свої сили в покращенні на рівні школи і тепер готові презентувати свої більш масштабні проекти перед відвідувачами фестивалю та конкурсним журі, до складу якого входять бізнесмени, представники влади та громадських організацій, діячі культури та освіти.

Але це ще не все! “Освітній хайп” – не просто дитяча подія: для всіх небайдужих до освітніх проблем буде працювати локація панельні дискусії та "Світове кафе"! Запрошені експерти будуть розкривати актуальні освітні питання та ділитися досвідом, а кожен з присутніх зможе долучитися до обговорення. Дискусія обіцяє бути спекотною!

Тож яка тема дісталася черкаському "Освітньому хайпу"?

Вчителі та батьки: конфлікт світів чи синергія взаємодії. Розглядати її ми будемо за наступними пунктами:

a. Права вчителів та батьків в освітньому процесі.
b. Робота шкільного психолога та його роль у вирішенні конфліктних ситуацій.
c. Впровадження медіації врегулюванні конфліктних ситуацій.
d. Спільні проекти батьків та вчителів для розвитку учнів.

До речі, пам'ятаєте, що наше конкурсне журі складається з бізнесменів, представників влади та громадських організацій, освітян та діячів культури? Це – не випадковість! В кожному з наших проектів  існує синергія між цими сферами. На питання “чому у наших проектах ми створили взаємодію бізнесу, влади і громади?” співзасновник фундації “З країни в Україну” Денис Блощинський відповідає так:

“Ми живемо в світі систем. Окремі проекти та окремі діяльності людства залишилися глибоко в 20 столітті. Тепер все взаємопов’язано. Ми розглядаємо взаємодію бізнеса, влади та громади як запоруку розвитку суспільства в цілому та економіки зокрема. Саме тому ми і розподіляємо активності як і для кожної окремої категорії так і для взаємодії між ними”

Тож приходьте і побачте чи вдасться нам знайти спільне, “синергічне” рішення нагальних освітніх проблем. Чекаємо саме на вас!

Коментарі