Лазерна епіляція зони спини і живота

Celebriti, центр лазерної косметології та корекції фігури - Лазерна епіляція зони спини і живота

Вартість:від 200 грн.

Крижі, спина і живіт – це одні з найбільш складних зон для видалення небажаного волосся. Сучасні лазерні технології надовго позбавлять від зайвої "рослинності" в зоні спини і живота у чоловіків і жінок.

Переваги лазерної епіляції спини і живота

– справляється навіть з жорстким чорним волоссям, яке не "беруть" інші види епіляції;
– процес проходить швидко і безболісно – сучасний лазерний апарат забезпечує гарне охолодження і швидкість обробки проблемної зони;
– тривалий ефект – після проходження повного курсу ви забудете про небажане волосся в області спини й живота на довгі роки;
– немає ризиків для здоров'я, роздратування і пошкоджень шкіри.

Як проходить процедура лазерної епіляції

Лазерна енергія впливає на клітини, що відповідають за ріст волосся. При цьому навколишні тканини не зачіпаються. Фахівці центру "Celebriti" використовують найсучасніший діодний лазер, який забезпечує 100% ефективність і безпеку під час проведення процедури.

Інноваційний апарат працює з різними фототипами шкіри, в тому числі і зі смаглявою. Сьогодні це найбільш ефективний спосіб видалення волосся на спині, плечах, білої лінії живота і животі, грудях, крижовій зоні. Особливий вплив лазера рятує також від врослого волосся і чорних точок, що дозволяє впоратися з роздратуванням, яке часто присутнє на шкірі після гоління.

Протипоказання

-онкологія;

-шкірні захворювання в оброблюваній зоні;

-хронічні захворювання в стадії загострення.

Як підготуватися до процедури: рекомендації від "Celebriti

За 14 днів до процедури можна відвідувати солярій, механічно видаляти волосся в проблемній зоні, а також варто відмовитися від прийому антибіотиків. За 3 дні до процедури потрібно відмовитися від застосування засобів, які містять спирт.

Тривалість курсу і результат

Видалити небажане волосся на спині і животі, як правило, складніше, ніж на інших зонах, тому що там жорсткіше волосся. Для жінок курс складає 4-8 процедур, для чоловіків 8-10 сеансів. З кожним наступним сеансом інтервал між прийомами у фахівця збільшується. Кількість процедур і вираженість результату індивідуальні. При проходженні повного курсу ви забудете про небажане волосся на довгі роки.

біла лінія живота 250 грн.
грудей / чоловічі 650 грн.
грудей / жіночі 450 грн.
живіт / чоловічий 650 грн.
живіт / жіночий 450 грн.
декольте / у жінок 370 грн.
крижова область 300 грн.
ореоли молочних залоз 200 грн.
спина жіноча 900 грн.
спина чоловіча 1200 грн.
плечі жіночі 400 грн.
плечі чоловічі 500 грн.
сідниці 800 грн.

Адреса

м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36/1, 2 поверх

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 20:00
Коментарі