Лазерна епіляція зони рук

Celebriti, центр лазерної косметології та корекції фігури - Лазерна епіляція зони рук

Вартість:від 200 грн.

Забудьте про дискомфорт через наявність небажаних волосків на руках і в пахвовій зоні. Завдяки сучасним безпечним лазерним технологіям вам вдасться назавжди забути про врослі волоски, дратівливі чорні точки і необхідності видаляти "рослинність" механічними способами. Ні один з альтернативних способів видалення волосся в пахвовій зоні і на руках не дає такого тривалого ефекту.

Переваги лазерної епіляції на руках

  • Можливість працювати з різними фототипами шкіри;
  • Дозволяє досягти ідеальної гладкості навіть при наявності жорстких і темних волосків;
  • Безболісність – лазерний апарат оснащений системою охолодження останнього покоління, завдяки цьому під час процедури пацієнт не відчуває дискомфорту і болю;
  • Висока ефективність і тривалий результат – лазерна технологія дозволяє швидко обробляти великі зони на тілі, ефект триватиме довгі роки за умови проходження повного курсу процедур.

 

Як проходить процедура лазерної епіляції зони рук і пахв

Фахівець центру "Celebriti" може провести лазерну епіляцію як всієї поверхні рук, так і робити її поетапно (наприклад, кисті, передпліччя, пахви і т. д.). Лазерна енергія впливає на клітини, що відповідають за ріст волосся. Точковий вплив захищає навколишні тканини. Клітини і судини, які живлять фолікул, після впливу лазера деактивуються. В результаті волосся випадає і не зростає знову.

Сучасний діодний лазер забезпечує 100% ефективність і безпеку під час проведення процедури. Потужна система охолодження мінімізує негативні відчуття під час процедури. Максимум, що відчуває пацієнт – це легкі поколювання і тепло. У разі великої індивідуальної чутливості фахівець може нанести на шкіру крем-анестетик.

Протипоказання

  • онкологія;
  • шкірні захворювання в оброблюваній зоні;
  • хронічні захворювання в стадії загострення.
 

Як підготуватися до процедури: рекомендації від "Celebriti"

За 14 днів до сеансу не можна відвідувати солярій, механічно видаляти волосся в проблемній зоні, а також варто відмовитися від прийому антибіотиків. За 3 дні до процедури потрібно відмовитися від застосування засобів, які містять спирт.

Тривалість курсу і результат

Тривалість курсу залежить від індивідуальних особливостей організму. Як правило, для досягнення ідеального результату потрібно 4-8 процедур. З кожним разом кількість волосся буде зменшуватися, поки ви не побачите ідеально гладку і бархатисту шкіру. У результаті на шкірі рук і пахвах не залишиться волосся, врослих волосків, чорних крапок, а сам епідерміс підтягнеться і оздоровиться.

Руки повністю / жіночі 600 грн.
Руки повністю / чоловічі 750 грн.
Передпліччя / жіночі 420 грн.
Передпліччя / чоловічі 550 грн.
Кисті рук + пальці / жіночі 200 грн.
Кисті рук + пальці/ чоловічі 300 грн.
Пахвові області / жіночі 350 грн.
Пахвові області / чоловічі 400 грн.

Адреса

м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36/1, 2 поверх

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 20:00
Коментарі