"Кавітація"

Celebriti, центр лазерної косметології та корекції фігури - 'Кавітація'

Вартість:300-600 грн.

Кавітація – це ліпосакція без ножа, якій віддають перевагу все більше косметологів-естетистів. Видалення жирових відкладень і виведення їх з організму природним шляхом є безпечним і добре контрольованим процесом. Ультразвукова апаратна методика при правильному підході та дотримання рекомендацій лікаря дозволяє позбутися від жирових відкладень на різних ділянках тіла, включаючи проблемні зони.

Як діє кавітація?

Ультразвукова хвиля впливає на підшкірно-жировий шар і руйнує жирові клітини. Потужна хвиля розщеплює клітинні мембрани, в результаті цього жир переходить в стан рідини, яка виводиться з організму природним шляхом.

Кавітація забезпечує схуднення саме в проблемних зонах: животі, сідницях, руках, боках, щоках. Кавітація впливає тільки на жирові клітини, інші тканини не відчувають навантаження. Навпаки – завдяки впливу ультразвукової хвилі вони підтягуються і приходять у тонус. В центрі "Celebriti" процедуру проводять на косметологічному апараті PX-7000 від компанії "Alvi-Prague". Це визнаний лідер галузі. Завдяки комплексному впливу вдається не просто вивести з організму жирові клітини, але і стимулювати вироблення колагену.

Які проблеми вирішить кавітація?

– жирові відкладення на різних ділянках тіла;
– обвисла і в'яла шкіра;
– "поплив" силует;
– зменшення ваги і обсягів тіла;
– целюліт.
Параметри впливу апарату спеціаліст виставляє у відповідності з індивідуальними особливостями організму.

Протипоказання

– онкологія;
– серцево-судинні захворювання;
– хронічні захворювання в стадії загострення;
– аутоімунні хвороби;
– шкірні хвороби в оброблюваній зоні.

Тривалість курсу і результат

Для того, щоб домогтися помітних результатів у схудненні, потрібно пройти курс із 5-8 процедур. Вже в середині курсу ви помітите суттєве зменшення обсягів тіла і підтяжку шкіри. Сам сеанс кавітації триває не більше 40 хвилин. За одну процедуру може піти від 1,5 до 7 сантиметрів. Курс можна повторити приблизно через півроку.

Адреса

м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36/1, 2 поверх

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 20:00
Коментарі