Життя у смартфоні: які додатки черкасці використовують для роботи й відпочинку?

Редакція зазирнула в телефони містян у пошуках корисних додатків.

17 лютого 201711911
'Життя у смартфоні: які додатки черкасці використовують для роботи й відпочинку?'

Смартфон – це не тільки засіб зв'язку, але і джерело великої кількості інформації. Як використовувати його максимально ефективно за допомогою зручних додатків, розповіли представники різних професій у Черкасах.

В робочі дні у мене дуже багато завдань: я перебуваю в шоу-румі, спілкуюся з гостями, також відповідаю на запитання онлайн, якщо це клієнт з іншого міста, отримую і відправляю посилки. Час від часу ми з командою їздимо в інші міста України в пошуках нових молодих брендів. Якщо говорити про хобі, то я люблю малювати, подорожувати, хоча зараз, на жаль, дуже бракує часу. Для занять зі стилю я користуюся додатком Polyvore, обробляю фотографії в PicsArt.

Оксана Шитик
Оксана Шитик
власниця шоу-руму українських брендів "TRAVA"
 

5 додатків, без яких Оксана не уявляє свій день

 • Viber
 • Instagram
 • Нова пошта
 • Polyvore – сайт і онлайн-спільнота, присвячений моді та стилю. Додаток дозволяє дізнатися, що модно серед інших користувачів, надихає на створення нових образів і допомагає зрозуміти, з чим варто носити ту чи іншу річ завдяки вбудованому конструктору образів.
 • PicsArt – фоторедактор, що дозволяє застосовувати сотні фільтрів, макети для колажів та інструменти для фоторедагування зображень.

 

Життя у смартфоні: які додатки черкасці використовують для роботи і відпочинку?
Життя у смартфоні: які додатки черкасці використовують для роботи і відпочинку?

Мій день – це робота вдома з перервами на прийом їжі, вигул собаки, зустрічі з друзями, походи в кіно. Час від часу працюю в різних закладах. Вікенди зазвичай проводжу в Києві.
Сергій Сурепін
Сергій Сурепін
журналіст-фрілансер
 

Програми, якими регулярно користується Сергій

 • Trello – оригінальна система для персональної або командної роботи, побудована на картках, наслідує принципи японської системи канбан.
 • Coffitivity – додаток, що створює фоновий шум кав'ярні для підвищення креативності та продуктивності та занурення користувача в робочу і творчу атмосферу. Програма не тільки дає можливість вибору з трьох видів шуму, а й дозволяє накладати їх на улюблену мелодію з бібліотеки iTunes.
 • Coin Flip – додаток для підкидання монетки, який допомагає ухвалити рішення і побороти сумніви. Користувач може обрати валюту будь-якої країни і насолоджуватися реалістичними звуками польоту монет.
 • Bookmate – дуже незвичайна "читалка" з елегантним інтерфейсом. Програма дозволяє синхронізувати книги між різними пристроями і стежити за оновленнями інших користувачів.
 • Pocket – дозволяє зберігати статті, відео і веб-сторінки, знайдені в мережі або інших додатках, і працювати зі збереженим матеріалом в офлайні.

 

Життя у смартфоні: які додатки черкасці використовують для роботи і відпочинку?
Життя у смартфоні: які додатки черкасці використовують для роботи і відпочинку?

Наші графіки дуже інтенсивні: робота в офісі повний день, практично весь вільний час ми займаємося розвитком проекту "Womens Hearts" та інших. Ми намагаємося знаходити час на себе і родину, але зазвичай це дуже важко. Тому доводиться бути максимально продуктивними і використовувати кожну хвилину. В цьому нам допомагають Evernote і Notes – додатки фіксують цікаві та потрібні речі і нагадують про них. Враховуючи специфіку нашої роботи, за день ми обробляємо багато інформації, в голові з'являється купа ідей. У систематизації завдань нам допомагає Trello і Asana. Як і всі дівчата, ми потребуємо натхнення, а красиві картинки іноді просто рятують твій день, тому користуємося Pinterest і We heart it. Для гарних фото використовуємо VSCO.

Марина Ставнича і Олена Гурінович
Марина Ставнича і Олена Гурінович
IT-компанія "MOC Global", засновниці жіночої спільноти "Womens Hearts"
 

Програми, які допомагають Олені та Марині поєднувати декілька проектів і не збожеволіти

 • Evernote – сервіс, призначений для створення і збереження нотаток, а також синхронізації з усіма девайсами, де встановлено додаток.
 • Asana – дозволяє просто і зручно управляти завданнями і проектами. Додаток допомагає аналізувати роботу і результати цілих команд.
 • Trello
 • VSCOcam – один із найкращих фоторедакторів з дуже красивими фільтрами, можливістю детального налаштування знімків, дайджестами найкращих фотографій та іншими оригінальними функціями.
 • Pinterest – сервіс дозволяє додавати в закладки різні зображення, знайдені в мережі, і організовувати їх в тематичні колекції-альбоми, якими можна ділитися з іншими.
 • We heart it – це соціальна мережа для фотознімків, що надихають. Це "дім натхнення" і місце, щоб "поділитися тим, що ви любите". Користувачі можуть колекціонувати вподобані зображення, щоб потім поділитися ними з друзями і зібрати їх в колекції.

 

Анастасія Корнієнко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  круто) почерпнула для себя нового и интересного)