Мастрід: 10 бізнес-книг, які варто прочитати цьогоріч

Книги на основі реальних історій і досліджень для розвитку своєї справи.

25 липня 20181339
'Мастрід: 10 бізнес-книг, які варто прочитати цьогоріч'

Видання для ділових людей Entrepreneur.com склало перелік найкорисніших книг 2018 року для бізнесу. Ділимося з вами найбільш цікавими і корисними з них.

Твій найкращий рік

Автор: Michael Hyatt, оригінальна назва: Your Best Year Ever.

Твій найкращий рік
Твій найкращий рік

Ця книга допоможе правильно ставити цілі та досягати їх. Автор розповідає, як перестати зациклюватися на повсякденних турботах і почати робити те, що насправді важливо.

Хороший і поганий персонал

Автор: Carter Cast, оригінальна назва: The Right – and Wrong – Stuff: How Brilliant Careers Are Made and Unmade.

Хороший і поганий персонал
Хороший і поганий персонал

Професор Картер Каст декілька років вивчав кар'єри успішних і талановитих людей. Він склав п'ять характеристик працівників і виділив їхні слабкі та сильні сторони.

Коли стрибнути

Автор: Mike Lewis, оригінальна назва: When to Jump: If the Job You Have isn't the Life You Want.

Коли стрибнути
Коли стрибнути

40 історій людей, які кардинально змінили своє життя. Також у книзі автор розповідає свою історію, як він змінює кар'єру в міжнародній консалтинговій компанії на професійну гру в сквош.

Коли: Наукові секрети ідеального розкладу

Автор: Daniel H. Pink, оригінальна назва: When The Scientific Secrets of Perfect Timing.

Коли: Наукові секрети ідеального розкладу
Коли: Наукові секрети ідеального розкладу

Книга побудована на дослідженнях та історіях з життя. Автор розповідає, що таке ідеальний розпорядок дня, коли найкраще створювати сім'ю і кидати роботу.

Ріст і відточування

Автор: Daymond John, оригінальна назва: Rise and Grind: Outperform, Outwork, and Outhustle Your Way to a More Successful and Rewarding Life.

Ріст і відточування
Ріст і відточування

Автор книги – коуч для підприємців-початківців, розповідає про особистий досвід досягнення цілей, наводить приклади успіху інших бізнесменів. "Ріст і відточування" – продовження книги "Голодний і Бідний!" ("The Power of Broke"), в якій автор докладно розповідає, як створив велику компанію з нічого.

Відмінна робота

Автор: Morten Hansen, оригінальна назва: Great at Work: How Top Performers Do Less, Work Better, and Achieve More.

Відмінна робота
Відмінна робота

Професор Мортен Хансен провів дослідження серед 5000 менеджерів і склав 7 принципів "розумної роботи". Суть зводиться до простої істини – робити менше, отримувати більше; працювати розумніше, а не складніше.

Зламай це!

Автор: Gary Vaynerchuk, оригінальна назва: Crushing It!: How Great Entrepreneurs Build Business and Their Influence-and How You Can, Too.

Зламай це!
Зламай це!

Хочете відмовитися від передбачуваності та довіритися своїй мрії? У цій книзі є реальні історії, як підприємці створили успішні компанії, слідуючи мріям.

Королі Біг-Спрінг

Автор: Bryan Mealer, оригінальна назва: The Kings of Big Spring: God, Oil, and One family's Search for the American Dream.

Королі Біг-Спрінг
Королі Біг-Спрінг

Брайан Міллер – журналіст і письменник. Остання робота автора розповідає історію чотирьох поколінь його родини, як вони змогли вибратися з бідності та заробити багато грошей.

Правда машин

Автори: Michael J. Casey, Pail Vigna, Оригінальна назва: The Truth Machine.

Правда машин
Правда машин

Автори розповідають про блокчейн і пояснюють, як він може дати мільярдам людей доступ до глобальної економіки. Книга в галузі фінансового інжинірингу з поглибленим і цікавим викладом величезного технологічного зсуву.

Суперконектор

Автори: Scott Gerber, Ryan Paugh, оригінальна назва: Superconnector.

Суперконектор
Суперконектор

Суперконектори – ті, хто досягають мети завдяки спілкуванню в соцмережах. Книга з реальними прикладами успішних людей про те, як створювати й розширювати свої зв'язки в мережі.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі