Всією сім'єю – у СПА! Сімейний час у "Дар Каліфа"

Акція – Всією сім'єю – у СПА! Сімейний час у "Дар Каліфа"
м. Черкаси, вул. Кривалівська, 7

Щотижня по суботах
У нас можна відпочити і тілом, і душею не тільки батькам, але й дітворі. Адже їм це потрібно не менше: це цікаво, приємно, незвично...

Ви коли-небудь замислювалися – як формується стиль життя людини? В якому віці? Як можна привити турботу про здоров'я, як обов'язковий елемент, майбутнє життя Вашої дитини?
Якщо Ви хочете бачити свою маленьку донечку чи сина здоровими, доглянутими, стрункими людьми в майбутньому – психологи рекомендують вже зараз зробити догляд за своїм тілом і обличчям нормою, корисною звичкою. Коли дитина з дитинства бачить своїх найближчих людей – батьків – спортивними, доглянутими, красивими...то в її дорослому житті це буде звичним – стежити за своїм здоров'ям. Крім того, спільні походи в СПА зближують дитину і батьків, дають спільну сферу інтересів, що позитивно позначається на психологічному кліматі сім'ї.

Спеціально для "думаючої" сім'ї ми зробили в улюбленому СПА черкащан Дар Каліфа СІМЕЙНИЙ ЧАС! Кожну суботу з 9.00 до 12.00 – Ви можете прийти всією сім'єю з дітьми в СПА на обрану Вами процедуру! Для діток від 6 до 12 років знижка на ВСІ процедури 50%. Є спеціальні дитячі процедури:
  • Дитячий манікюр
  • Дитячий масаж
  • Дитячий педикюр...
Для батьків ми робимо батьківську знижку 15%. Ми хочемо, щоб Ваша сім'я була міцною, гармонійної і здоровою! Чим не прекрасна причина, щоб записатися прямо сьогодні?

P. S. В цілях безпеки дітки до 6 років в DaySpa "Дар Каліфа" не обслуговуються!

Ми піклуємося про Вас і про Ваше здоров'я!

Щиро Ваш, Дар Каліфа
Коментарі