Отзывы • Фото

  Вдячна ABC school за цікаві заняття та позитивну атмосферу) Матеріал підібраний якісний та сучасний. Любов Палій прекрасний вчитель, чудово знає свій предмет, легко і доступно пояснює граматику. Ми дивилися відео, слухали аудіо, читали, перекладали та розмовляли англійською, що допомагає розвивати всі необхідні навики у вивченні іноземної мови. Із задоволенням буду продовжувати навчання!

 • Фото

  Чудова мовна школа, сучасні і креативні методи викладання та неймовірно привітні і висококваліфіковані викладачі! Обрала індивідуальні заняття, Дарія Петрівна - спасибі за результати! Рекомендую всім!

 • Фото

  Замовляв у школі переклади різних документів. Все було зроблено швидко, якісно і не дорого.
  Роботою задоволений.
  Рекомендую.

 • Фото

  Чудова школа не лише для діток, а й для дорослих. Із використанням новітніх методик навчання. Школа для тих, хто не лише хоче здобути знання, але й подолати (як це часто буває) бар"єр розмовляти.

 • Фото

  Чудова школа! Діткам дуже подобається! Займаємось англійським другий рік, висококваліфіковані викладачі пояснюють більш ніж доступно. Рекомендую! Дитина на навчання ходить із задоволенням!

 • Фото

  Школа АВС найсучасніша і найкраща! Проходила курси для того, щоб розуміти завдання, яке задають моїй дитині у школі, після першого етапу уроків вже не тільки розумію але і використовую свої знання на практиці! Любов Миколаївна найкращий вчитель!!!

 • Фото

  Прийшла в АВС за рекомендацією друзів з метою "витягнути" свою шкільну англійську на "рівень мандрівників") рік тому.Я обрала індивідуальні уроки, Любов Палій мій улюблений вчитель, заняття цікаві і сучасні.І головне-це працює! моя відпустка пройшла з англійською!я змогла спілкуватись і розуміти іноземців!це саме те, чого я хотіла!із задоволенням продовжую заняття другий рік) дякую АВС school!)