Шалені голови: інтелектуальна гра з Європи підкорює черкащан“Mad Head Show” – новий формат командного відпочинку. |
11 травня 201751112 |
У Черкасах гра “Mad Head Show” з'явилася минулоріч у жовтні. За цей час близько 500 черкащан спробували свої сили в інтелектуально-розважальних змаганнях. Для деяких команд такий відпочинок вже став традиційним.
Формат гри об'єднує цікаві фішки популярних інтелектуальних проектів: "Що? Де? Коли?", брейн-ринг, паб-квізи. Мета “Mad Head Show” – не просто правильно відповідати на запитання, а позитивно і пізнавально розслабитися після роботи. Заснували проект у Вільнюсі близько 5 років тому. Колишні учасники "Що? Де? Коли?" і "КВК" вирішили створити веселу і нескладну гру, за якою можна посидіти у барі та розслабитися. Вона швидко стала популярною і через деякий час з'явилася у Празі, Ризі, Мінську та Харкові. В Україні в "Mad Head Show" грають у трьох містах – Харкові, Києві та Черкасах.
У грі беруть участь команди з 4-10 осіб. Учасники дають своїм командам креативні назви: "БДСМ" (Будем Дарить Смех Миру), "Дресирувальники інтелектуальних тарганів", "Ума палата", "Повторіть запитання", "Збірна України" тощо.
Незвичайні завдання – від картинок до пісні
“Mad Head Show” складається з 5-7 турів із музичними, візуальними, творчими, логічними задачами. Всі завдання виводять на великий екран, у гравців є хвилина на роздуми. Основне правило для учасників – ніяких смартфонів. У кожному запитанні є три "ключі", які підказують правильну відповідь. Свої варіанти команди не озвучують, а пишуть на листочках, найбільш цікаві та кумедні відповіді ведучий зачитує.
Перший тур – розминка, яка переключає мозок з роботи на відпочинок. Другий тур – візуальний. Гравцям пропонують запитання у вигляді картинок, наприклад, вгадати знаменитість або відомий бренд на фотографії. Також у грі є мистецький тур, в якому потрібно намалювати в програмі "Paint" прислів'я або крилатий вислів. У запитаннях "неповноцінного туру" завжди чогось бракує. Завершує гру тур-аукціон, де команди роблять ставки на бали. Також може бути "hand made" тур: кожна команда з однакового реквізиту повинна щось побудувати.
Я стала "ідейним натхненником" нашої команди. Довго не могла зібрати колег для гри, тому в "Mad Head Show" граємо тільки втретє. Вперше нас грало четверо, зараз реєструємо вже 8 гравців. Назва "Ума палата" з'явилася, коли ми брали участь у міському турнірі в "Що? Де? Коли?". "Mad Head Show" більш інтерактивна гра, тут є постійна взаємодія з ведучим. Наша мета – весело провести час з колегами у неформальній атмосфері, а успіхи в грі будуть приємним бонусом. Поки що ми тримаємося в середині турнірної таблиці. "Mad Head Show" – це хороша альтернатива звичному відпочинку в Черкасах.
В кожній грі є яскраві моменти. Добре запам'яталося, як у художньому турі учасниця іншої команди намалювала "50 відтінків сірого". Виявилося, дівчина працює дизайнером, і на екрані вона дійсно зобразила багато відтінків сірого кольору. Відповідь вгадали всі.
За результатами гри команди отримують заохочувальні призи, наприклад, сертифікат на відвідування квеструму або лазертагу, а найбільш веселі учасники отримують тортик. Мета гри – не змагання за головний приз, а можливість зібратися з друзями і дізнатися щось нове.
Наша команда бере участь у “Mad Head Show” з першої гри. Тут нас приваблюють цікаві запитання, можливість з друзями поміркувати над відповідями та цікавий формат відпочинку. Більшість запитань – окремі цікаві моменти з несподіваними та іронічними відповідями. В останній грі було завдання вгадати знаменитість у дитинстві. Одна учасниця жартома назвала Поліну Гагаріну. Виявилося, що вона мала рацію. У цій грі часто допомагає інтуїція.
У грі беруть участь від 10 до 20 команд. Одного разу “Mad Head Show” зібрала 150 осіб із 24 команд. Ігри проходять двічі на місяць у ресторані "Manhattan". Інтерактив триває 3 години, у цей час можна замовляти їжу та напої.
А ви зможете дати відповідь на запитання “Mad Head Show”?
Ось декілька завдань із гри, спробуйте дати відповіді без допомоги всесвітньої мережі.
Запитання №1: Інвентар ЦЬОГО виду спорту, який раніше називався Флім-Флам, Віф-Ваф і Госіні, спочатку включав корки від шампанського, книги і портсигари. Переможцем ЦЬОГО виду спорту в світовому турнірі став головний герой фільму "Форест Гамп". Назвіть ЦЕ.
Запитання №2: Денні розважальні програми раніше спонсорували виробники ЦЬОГО продукту, який у поєднанні з жанром музично-драматичного мистецтва дав назву цим програмам. Назвіть ЦЕЙ продукт.
Запитання №3: У деяких африканських племенах є звичай: під час першої шлюбної ночі наречений робить обраницю схожою на відомого російського хокеїста, позбавляючи її ЧОГО?
Запитання №4: Що рекламують на цьому фото?
Пишіть свої варіанти відповідей у коментарі!
Всі фото надали організатори проекту
Маргарита Годуліна
1. Пінг-понг
2. Мило
3. Зуби
4. Пивомені подобається2мені не подобається0