Процедура рефлексотерапії

Світ здоров'я, медичний центр - Процедура рефлексотерапії

Вартість:130

Рефлексотерапія – стародавній не медикаментозний метод лікування східної медицини. В основі його лежить вплив на біологічно активні точки спеціальними голками (акупунктура). В результаті цього відбувається мобілізація власних ресурсів організму, активне залучення в лікувальний процес одночасно всіх органів і систем

Організм людини – це цілісна система, в якій всі органи і системи пов'язані енергетично. При порушенні функції одного органу змінюється рух енергії та страждають функції інших органів і систем. Саме такі функціональні порушення, ще задовго до появи клінічних проявів захворювання, і виявляються при проходженні електропунктурної діагностики.

Застосовуючи голкотерапію, ми можемо запобігати появі клінічних проявів захворювань, так як будуть усуватися причинні функціональні порушення.
Рефлексотерапія використовується в лікуванні неврологічних, кардіологічних, гінекологічних, гастоентерологічних, легеневих захворюваннях. Найчастіше це вегето-судинна дистонія, розлади сну, невралгія, неврози, наслідки ЧМТ та інсультів.

Адреса

м. Черкаси, вул. Пастерівська, 21

Час роботи

  • Пн. - Пт.: 10:00 - 19:00
  • Сб.: 10:00 - 14:00
  • Нд.: вихідний
Коментарі