Консультації психолога та логопеда

SMART KIDS, центр розвитку - Консультації психолога та логопеда

Вартість:від 50 грн.

Психолог – це фахівець, предметом діяльності якого є психіка людини, її внутрішній світ. Робота практичного психолога спрямована на допомогу людині у вирішенні різного роду психологічних проблем, пов'язаних із непростими життєвими ситуаціями, із труднощами у спілкуванні, у родинних стосунках, у здійсненні вибору, визначенні життєвих цілей і задач тощо. Результатом звернення до психолога може стати вирішення наболілих проблем, вихід зі стресової ситуації, звільнення від депресії, шкідливих звичок, поліпшення стосунків з оточуючими людьми і багато іншого. Таку консультацію не замінять бесіди з друзями або поради родичів, оскільки внутрішній світ людини та її психічне здоров'я – це дуже складна система. Якщо вона дає серйозний збій, то по-справжньому розібратися людина зможе тільки за допомогою кваліфікованого фахівця.

Також в нас Ви можете отримати консультацію та відповідні послуги дитячого логопеда. Це висококваліфікований дипломований спеціаліст з великим стажем роботи.

Звернувшись до нас ви отримаєте професійну логопедичну допомогу за такими напрямками:

  • виправлення порушень звуковимови (постановка звуків);
  • корекція мовних порушень різного ступеня тяжкості ( у дітей від 3 років);
  • виправлення порушень письма та читання;
  • робота з фонетико-фонематичними порушеннями мовлення.
Логопед обстежить Вашу дитину, зробить детальний аналіз стану мовленнєвого розвитку. У разі необхідності, буде розроблена спеціальна програма та призначені індивідуальні заняття спрямовані на попередження або усунення мовних проблем. Запис на консультацію до наших спеціалістів здійснюється за попереднім записом по телефону.

Адреса

м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 19, -1 поверх, ТРЦ "Хрещатик-Сіті"

Час роботи

  • Пн. - Сб.: 09:00 - 19:00
  • Нд.: вихідний
Коментарі