Логотип Метод Слов'янська Клініка, центр схуднення

Метод Слов'янська Клініка

центр схуднення
  • Фото 1 - Центр схуднення Метод Слов'янська Клініка
  • Фото 2 - Центр схуднення Метод Слов'янська Клініка
  • Фото 3 - Центр схуднення Метод Слов'янська Клініка
  • Фото 4 - Центр схуднення Метод Слов'янська Клініка

Адреса

м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 2, оф. 69

Час роботи

  • Пн. - Пт.: 11:00 - 17:00
  • Сб., Нд.: вихідний
* Прийом Головного спеціаліста Лобанов Олександр Миколайович проводиться щомісяця! 9/09/2020 прийом за попереднім записом

Коротко про нас

За 20 років роботи у сфері зниження ваги ми чітко зрозуміли, що більшості наших клієнтів потрібна не просто методика схуднення, рекомендації або препарати. Крім цього, вони хочуть отримати підтримку на всіх етапах зниження ваги і головне, щоб потім стрункість збереглася на довгі роки. Проте, навіть зараз, на етапі вибору, багато охочих схуднути стикаються з тим, що не всі компанії, фірми і навіть клініки можуть якісно зрозуміти їх запит і забезпечити впевнений сервіс на кожному етапі скидання ваги.

Ось чому до нас звертаються ті, хто цінує свій час, береже свої кошти, поважає надійність і комфорт і хоче отримати ефективний результат у вигляді стрункості назавжди!

Сьогодні ми ведемо нашу бесіду з Оленою Геннадіївною Борисенко.

Розкажіть, будь ласка, що ж таке "Метод Слов'янська Клініка"?

"Метод Слов'янська Клініка" ТМ – це оздоровча програма зниження ваги, яка триває 3–4 місяці, за цей період зниження ваги становить 15–25 % маси тіла. Тобто чим більша вага, тим більшими будуть результати, а чим менша, тим скромнішими. Але треба знати, що це співвідношення за будь-якої ваги дуже важливе як для зовнішнього вигляду, так і для поліпшення здоров’я. Уся програма є комплексною і включає в себе боротьбу зі всіма причинами зайвої ваги, чи то фізіологічними, чи то психологічними, а головне, що вона добирається кожному індивідуально, залежно від причин зайвої ваги.
Скажіть, чи всі можуть потрапити до вас і при цьому схуднути?

На жаль, є певні обмеження: ми не беремо на програму людей із психічними розладами, дітей до статевої зрілості та людей занадто похилого віку (коли вони не можуть самостійно виконувати наші рекомендації). Передусім проводимо індивідуальну консультацію, на якій робимо висновок щодо зарахування на програму, і тоді ми не боїмось укладати договір, який регламентує взаємні обов’язки та результати. А отже, якщо виконуються всі рекомендації, вага планомірно зменшується.
А як бути тим, хто водночас із зайвою вагою має інші захворювання?

Як я вже казала, рішення про зарахування на курс оздоровчого схуднення ухвалюється лише після заповнення на індивідуальній консультації картки-анкети. Якщо є якісь захворювання, то це безумовно впливає на стратегію та комплектацію програми схуднення для кожної ситуації окремо. Дуже часто буває так: старався – схуд, а через певний час знов набрав вагу.
Як ви вирішуєте це питання?

 На мій погляд, утримання здобутих результатів – найбільш серйозна й трудомістка частина процесу. Саме для цього "Метод Слов'янська Клініка" ТМ включає в себе спеціальну програму стабілізації ваги, яка теж добирається кожному окремо залежно від того, як проходила програма зниження ваги та до яких побажань ми прийшли наприкінці. Але не треба забувати, що є так звані об’єктивні причини збільшення ваги: вагітність, операційні втручання, сильний стрес. Отже, це зона ризику і в такому разі потрібно обов’язково прийти на консультацію, для того щоб вам надали рекомендації щодо поведінки в цих ситуаціях. Тобто ми створюємо всі умови для комфортної стабілізації результатів.
Зараз існує багато підходів до схуднення, як зрозуміти, що "Метод Слов'янська Клініка" ТМ – це саме те, що мені підходить?

Безумовно, треба розуміти, що не обов’язково те, що подобається чи підходить мені, має підійти всім іншим. "Метод Слов'янська Клініка" ТМ – це програма партнерства, ми надаємо знання, метод, умови та засоби, але ви маєте із цим працювати. А отже, якщо людина зрозуміла, що має зайву вагу, погане самопочуття та не подобається собі у дзеркалі, ми пропонуємо відвідати наш офіс, прослухати ознайомчу лекцію, де наші спеціалісти все докладно та професійно розкажуть. Також ви можете зайти на наш сайт, де є повна інформація про нас, наші здобутки та результати. Наостанок хочу сказати, що "Метод Слов'янська Клініка" ТМ ґрунтується на наукових дослідженнях і розробках, підтверджений більш ніж 50 патентами та авторськими свідоцтвами. Телефон для довідок: +380674705011. Консультаційні дні: понеділок, середа та п'ятниця з 11:00 до 17:00.

"Метод Слов'янська Клініка" ТМ – це оздоровча програма зниження ваги, яка триває 3–4 місяці, за цей період зниження ваги становить 15–25 % маси тіла.

Останнє оновлення 17.07.20