Логотип Paintball, пейнтбольний оператор

Paintball, пейнтбольний оператор

Адреса

c. Свидівок, вул. Дахнівська, 36, "Дахнівська Січ"

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 09:00 - 17:00
* без обіду

Paintball в соціальних мережах

Фішка Paintball

На постійній основі діє лояльна програма для школярів та студентів. Проводимо тренування для спортивних і тактичних команд. Постійно проводимо ігри у найбільших містах нашої області.

Наша фішка

На постійній основі діє лояльна програма для школярів та студентів

Зіграй у пейнтбол та отримай подарунок

Зустрічайте нові подарунки від найкращого пейнтбольного клубу нашого міста! Зіграй у пейнтбол та отримай півгодини гри у настільний теніс від...

Коротко про нас

Paintbal.ck.ua – найбільший пейнтбольний оператор Черкас та області. Наша команда вже 10 років займається організацією ігор з пейнтболу та лазертагу.

Ми пропонуємо для Вас 3 майданчики для гри в Черкасах, а також організовуємо ігри в будь-якому куточку області. Наша команда досвідчених інструкторів зробить Ваш відпочинок незабутнім, а найголовніше – безпечним. Ми пропонуємо організацію ігор в пейнтбол, лазертаг та дитячий пейнтбол. Також запрошуємо пройти наші квести і просто весело і активно відпочити!

На наших майданчиках Ви зможете відпочити в зручних альтанках, приготувати їжу на вогні або замовити її у наших поварів. Наше обладнання дає змогу проводити ігри для будь-якої кількості осіб, а разом з тим, ми маємо багаторічний досвід з проведення корпоративів, турнірів та різноманітних змагань.

Відпочивайте активно разом з Paintbal.ck.ua!

Відгуки
  • Фото

    Ребята на высшем уровне , очень довольны игрой и в целом организацией, обращаемся не первый раз . Большой плюс, что если некуда деть деток, то можно организовать игру и для них!!!
    Рекомендую как лучший пейнтбол в Черкассах 👍

  • Фото

    Найкращий пейнтбольний клуб Черкас. Хлопці єдині в місті, які готові виїжати по області, а в самих Черкасах є декілька майданчиків на вибір, можна постійно грати на нових локаціях. Однозначно раджу всім.

Останнє оновлення 24.06.19