Міжнародна Комп'ютерна Академія ШАГ була заснована в 1999 році в місті Одеса та спеціалізується на комп'ютерній освіті. Філії Академії розташовані від Сіетла до Камбоджі. На 2020 рік налічується 83 філій в 20 країнах світу.

Засновник і генеральний директор Академії – Дмитро Корчевський.
Магістр Математики. Кандидат фізико-математичних наук. Доктор педагогічних наук.

Ми використовуємо авторську методику підготовки фахівців і зробили якісний освітній продукт.

В основу високих результатів Комп'ютерної Академії ШАГ закладені принципи:

  • викладачі – професіонали з IT-індустрії;
  • автоматизація і використання передових технологій в навчанні;
  • сучасне обладнання;
  • сучасна навчально-методична база;
  •  авторські методики навчання.

Також ми допомагаємо студентам знайти роботу до закінчення навчання і всіляко сприяємо інтеграції в індустрію: організовуємо зустрічі з роботодавцями, запрошуємо рекрутерів IT-компаній на захист дипломів, ходимо на екскурсії в IT-фірми. Головна мета Академії – працевлаштування кожного випускника!

Для отримання практичних навичок студенти беруть участь в командних проектах, Міжнародних чемпіонатах і хакатонах. Крім того, Академія організовує свій Міжнародний ІТ-Чемпіонат "Золотий Байт", в якому щорічно беруть участь більше 10 000 чоловік.

Комп'ютерна Академія ШАГ має велику кількість міжнародних статусів, що дозволяють проводити навчання студентів на світовому рівні: – Статус Microsoft IT-Academy – дозволяє навчати студентів за авторськими методиками компанії Майкрософт.Статус Авторизованого тестового центру VUE і Prometric – дозволяє нашим студентам сертифікуватися за програмами світових брендів і отримувати міжнародні сертифікати – Статус Cisco Networking Academy – авторизований навчальний центр Autodesk з навчання продуктів Autocad, Maya3d, 3DsMax

Ми даємо нашим студентам можливість проходити міжнародну сертифікацію в найбільших компаніях – таких, як Microsoft, Cisco, Autodesk. Диплом комп'ютерної Академії ШАГ визнається в усьому світі.