Початкове технічне моделювання

Черкаський центр науково-технічної творчості - Початкове технічне моделювання

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок. На заняттях гуртка діти вчаться моделювати від найпростіших моделей до найскладніших, конструювати з технічних конструкторів, випилювати з фанери лобзиком та випалювати.

Програма гуртків початкового технічного моделювання розрахована на роботу з учнями молодшого шкільного віку (6-10 років).

Конструюючи чи моделюючи найпростіші технічні вироби, молодші школярі набувають досвіду власної творчої діяльності, розвивають конструкторські здібності, винахідливість, просторове і логічне мислення, уяву, фантазію, виявляють творчу ініціативу. А допомагають вихованцям опанувати знання творчі педагоги Торба П.В. та Малород Г.М. 

Юні техніки – учасники та призери обласних змагань з початкового технічного моделювання, обласної виставки технічної творчості, виставки- конкурсу "Мистецтво оригамі", I етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії".

Адреса

Черкаси, вул. Верхня Горова, 77
Коментарі