Гурток судномоделювання

Черкаський центр науково-технічної творчості -  Гурток судномоделювання

Гурток судномоделювання існує з часу заснування закладу. Під час навчання  вихованці оволодівають знаннями, уміннями й навичками роботи з кресленнями, інструментами, обладнанням. Навчання в гуртках судномоделювання розвиває в учнів технічне мислення, творчу активність, надає допомогу в професійній орієнтації й виборі майбутньої професії.

Крім того, судномоделісти, під час роботи над створенням моделей кораблів і суден поглиблюють і застосовують у практичній діяльності знання шкільної програми з математики, фізики, креслення. 

В процесі занять у підлітків виховуються такі риси, як працьовитість, точність і акуратність у виконанні роботи, наполегливість у досягненні мети, повага до праці та інші людські якості, що знадобляться їм у дорослому житті. Для вихованців судномодельного гуртка на території закладу розпочато будівництво басейну.

Вихованці судномодельного гуртка – призери та переможці обласних та Всеукраїнських змагань з судномодельного спорту. Також вони неодноразові переможці обласної та Всеукраїнської виставок-конкурсів науково-технічної творчості  "Наш пошук і творчість – тобі Україно!".  Керівники судномодельни гуртків: Кікоть В. М. та Калиновський В. Ю.

Адреса

Черкаси, вул. Верхня Горова, 77
Коментарі