Автомоделювання

Черкаський центр науково-технічної творчості - Автомоделювання

Автомоделювання – один із найпопулярніших видів сучасного технічного моделювання, що поєднує конструювання та побудову діючих моделей. Не одне покоління учнів пройшло навчання у цих цікавих гуртках.  Для багатьох із них він став рідною домівкою, а потім і "путівкою у життя". 

Під час занять гуртківці опановують навички технічного моделювання, вивчають будову моделей автомобілів, властивості та технологію обробки матеріалів, з яких виготовляються моделі, правила техніки безпеки під час роботи на верстатному обладнанні, вчаться користуватися різними вимірювальними приладами. Вихованці автомодельних  гуртків проектують, створюють та готують до змагань  моделі з різних видів автомодельного спорту: радіокеровані, кордові  та автотрасові. Кращі вихованці беруть участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях з автомодельного спорту, які проходять в різних містах України.

Керівники автомодельних гуртків:  Ткаченко О. В., Полосухін К.В., Панченко Ю.І.  Ткаченко Олександр Валентинович нагороджений обласною премією імені О.А.Захаренка.

Адреса

Черкаси, вул. Верхня Горова, 77
Коментарі