Сервісний центр "Автомир" вже 15 років функціонує і активно розвивається в області ремонту транспортних засобів з багатьох видів робіт.

Наше підприємство  зарекомендувало себе як надійний і відповідальний автосервіс. Висока кваліфікація наших фахівців в області професійного ремонту автомобілів, а також найсучасніше устаткування і інструмент, дозволяє в найкоротший термін вирішувати будь-які, навіть найскладніші завдання. На всіх станціях служба безпеки ТОВ "Сервіс-центр Автомир" веде відеоспостереження, що дозволяє контролювати хід робот, та веде журнал обліку автотранспорта, який заїжджає на територію підприємства і виїжджає з неї. При бажанні клієнта відео, з ремонтом його автомобіля, може бути надано йому у будь-який момент.

Постійний моніторинг цін, оновлення устаткування і спеціального інструменту  підвищує якість обслуговування і ремонту автомобілів, що дозволяє нам задовольняти побажання наших найвимогливіших клієнтів. За час діяльності ТОВ "Сервіс-центр Автомир" було зроблено послуг більше  100 організаціям і підприємствам розташованих в різних районах Черкас та  Черкаської області. В їх числі такі організації як : ПАТ "Черкасиоблэнерго", АТ "Черкаський автобус", КП "Черкасиводоканал", ДП "АСЗ№2" АТ "АК "Богдан Моторс", ПАТ "Черкасигаз", ПАТ "НВП"СЕМЗ", ПП "Укргосптовари" та інші.

Рейтинги і публікації. З 2005 року фірма бере участь в рейтингах, що проводяться для українських компаній і груп, і стабільно входить в "TOP-50" за показником "якість обслуговування і обсяг продажів товарів для автовласників, сто і шиномонтажів".

Тарифи на послуги та гарантії.  Цінова політика фірми враховує індивідуальні особливості клієнтів і спрямована на поліпшення позиції фірми на ринку сервісу і продажу. При визначенні ціни послуг фірма враховує попит на відповідні послуги і рівень цін на аналогічні послуги організацій-конкурентів.

Цілі та завдання:

  • підвищення якості послуг, в т.ч. створення ефективної системи оцінки показників якості;
  • вдосконалення професійних знань і навичок працівників;
  • забезпечення особистої відповідальності кожного співробітника за якість роботи шляхом чіткої регламентації функцій, прав і обов'язків;                           -
  • збереження кращих трудових ресурсів фірми;  
  • створення чинників, сприяючих збереженню клієнтської бази;
  • стимулювання попиту на послуги;
  • збільшення спектру послуг;  
  • розширення географічної присутності фірми в Черкасах і області;  
  • підвищення ефективності роботи фірми шляхом співпраці з іншими компаніями;
  • підвищення рівня обізнаності працівників про цілі і завдання фірми і розвиток їх прагнення до досягнення цілей і рішення завдань. 

ТОВ "Шинний центр" має 8-річний досвід оптово-роздрібної торгівлі вантажними та легковими автомобільними шинами та дисками імпортного та вітчизняного виробництва. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий вибір імпортних та вітчизняних автомобільних шин різних типорозмірів для легкових і вантажних автомобілів, шини для позашляховиків, автобусів і мікроавтобусів.

На нашому шиномонтажі працюють грамотні та сумлінні професіонали, всі вони є кваліфікованими працівниками. Ми даємо гарантію на всі виконувані роботи. Для зручності клієтів у нас є послуга попереднього запису.