У Черкасах з’явився прототип слов’янського тренажера

Черкащани Олександр Тютюнник та Олександр Бевз сконструювали тренажер "ПравИло", який зміцнює спину, вирівнює поставу і додає сили організму.

22 травня 201616114
'У Черкасах з’явився прототип слов’янського тренажера'

"ПравИло" – це розтяжка чотирьох кінцівок у протилежних напрямах і виконання вправ під вагою власного тіла. Творці цього тренажеру в Черкасах, Олександр Тютюнник та Олександр Бевз, переконують, що такі вправи мають колосальний вплив на організм. Сила людини, за їхніми словами, залежить не від величини м’язів, а від міцності та еластичності сухожиль. Саме тому наші предки-слов’яни укріплювали сухожилля на такому тренажері, вивільняючи у такий спосіб свою внутрішню енергію.

Подібні до "ПравИла" тренажери є в усіх містах-мільйонниках, у Черкасах – це перший прототип. Тренери вже багато років випробовують вплив незвичної конструкції на власному організмі та стверджують, що заняття допомагають зміцнити м’язи і сухожилля, вирівнюють поставу, знімають втому, позбавляють від болю в спині та навіть покращують зір.

Тренажер виключає можливість травмуватися, він навпаки створений для того, щоб позбавитись від  травм та їх наслідків. До нас ходять і люди похилого віку, і молодь, вчора займався хлопчик 5-ти років, йому дуже сподобалося. До нас часто ходять професійні спортсмени, щоб покращити розтяжку, збільшити потенціал використання енергії і стати сильнішими. Якийсь інтуїтивний досвід підказує, що Черкасам це зараз необхідно.

Олександр Бевз
Олександр Бевз
співзасновник
 

  • Фото 1 - У Черкасах з’явився прототип слов’янського тренажера
  • Фото 2 - У Черкасах з’явився прототип слов’янського тренажера
  • Фото 3 - У Черкасах з’явився прототип слов’янського тренажера
  • Фото 4 - У Черкасах з’явився прототип слов’янського тренажера
  • Фото 5 - У Черкасах з’явився прототип слов’янського тренажера

Займатися на "ПравИлі" не так просто, як здається на перший погляд. Вправи, які люди роблять на тренажері, спочатку здаються елементарними. Але щойно ти опиняєшся у підвішеному стані, стає трошки страшно. На першому занятті дуже складно розслабитися. Це незвичне відчуття – бути підвішеним у повітрі, одразу відчуваєш, які проблемні зони є в організмі, проявляються зажаті м’язи.

Вперше я розтягувалася у Москві. Коли ж я спробувала займатися на тренажері хлопців у Черкасах – ефект був зовсім інший. Дуже цікаво і приємно відчувати, як твоїм організмом проходить енергетична хвиля. Після занять покращилось самопочуття, займаюся 2-3 рази на тиждень.
Ірина Дашевська
Ірина Дашевська
регулярно займається на тренажері
 

Механізм дії тренажера базується на збільшенні сили без зміни обсягу м'язів. Під час "зависання" на розтягнутих руках і ногах в роботу включаються групи м'язів, які не є активними у повсякденному житті людини. Стимуляція м'язів і сухожиль відбувається природним шляхом завдяки горизонтальній витяжці, коли під масою власного тіла навантаження на весь опорно-руховий апарат розподіляється рівномірно. Ступінь "розтягування" регулюється механізмом конструкції і підвищується відповідно до самопочуття під час заняття. "ПравИло" покращує гнучкість, дарує свободу рухів, підвищує тонус тіла, тому тренажер може стати хорошим помічником у професійному спорті.

Яна Проценко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    А есть какие-то противопоказания для занятий?

  • Фото

    Противопоказания есть. Все они есть в нашей группе в вк, однокласники, фейсбук. Подписывайтесь, следите за новостями и приходите на занятия.

  • Фото

    А как к вам можно попасть на тренировку ? Он дает возможность" вырости" я просто не высокого роста? сколько стоит занятие ?

  • Фото

    Конечно можно, приходите. Вот телефон для записи 0962800013 если забудете в поисковике "тренажер правило черкассы" у нас есть сайт и группы в соц. сетях подписывайтесь и следите за новостями, акциями.