5 причин, чому вам варто спробувати відеорекламу

Як використовувати відеорекламу на користь бізнесу?
15 травня 201811530
'5 причин, чому вам варто спробувати відеорекламу'

Чим займаються люди в черзі в супермаркеті? Гортають стрічку в Instagram і "підвисають" на відеоекрани біля кас. Іноді тільки в черзі у людини з'являється можливість усвідомити свої потреби. Можливо, саме в ці хвилини чоловік згадає, що обіцяв дружині нові босоніжки, а собі – хороші сонцезахисні окуляри. А на екрані якраз емоційно та яскраво розповідають про нову суперколекцію в знайомому магазині. І безцільне очікування в черзі перетворюється в ідею, а звичайна людина – в потенційного клієнта. 75% рішень про покупки люди ухвалюють безпосередньо в точках продажу. Для компаній це шанс опинитися в потрібний час в потрібному місці та заповнити інформаційне поле емоційним, смачним і зрозумілим рекламним відео.

In-Store Video – відеореклама в торгових точках. Це частина великого сегмента медіа "out of home", реклами в громадських місцях – супермаркетах, кафе, ресторанах, на заправках або площах. Такий вид реклами пропонує користувачеві взаємодію в умовах реального світу – коли люди перебувають не вдома.

Відеореклама впливає одразу на декілька рецепторів: звук привертає увагу, а динамічна картинка її утримує. Щоб ефективно використовувати відеорекламу для просування бізнесу, потрібно знати декілька фактів про цей рекламний інструмент.

Відео в 2,5 раза більш ефективне, ніж статичні зображення

За даними британського оператора цифрової out of home реклами "Ocean Outdoor" і компанії "Neuro-Insight", динамічне зображення діє на користувача у 2,5 раза ефективніше, ніж статичне. Звук, колір і рухлива картинка на моніторах – більш потужний інструмент, ніж статичні рекламні борди та оголошення. Одне фото краще, ніж десяток слів. Одне відео краще, ніж десяток фото. Динамічне відео впливає на різні канали сприйняття людини. Це дозволяє ефективніше переконувати та залучати її в рекламний цикл.

Динамічна картинка без звуку, як і звук без рухливої картинки, працює лише наполовину

Відео має поєднувати в собі і динамічну картинку, і звук. Окремо один від одного ці інструменти працюють лише наполовину. Відео має бути живим, емоційним і активним. Це приверне увагу візуалів – людей, які сприймають навколишній світ за допомогою зору.

Звукові вібрації мотивують людину зробити цільову дію. Це своєрідні "команди" для людей-аудіалів, що сприймають інформацію на слух – прийди, отримай знижку, купи, замов. Це частина особистого звернення до кожного потенційного покупця. Ролик звертається до тебе, розповідає про унікальну пропозицію – це контактне спілкування з аудиторією.

Відеорекламу неможливо пропустити або заблокувати

Сучасні люди, особливо представники поколінь X і Y, навчилися майстерно обходити рекламу на ТБ, радіо і в онлайні. Вони одним кліком блокують рекламні банери, перемикають канали і радіостанції. Відеореклама на екранах інтегрована у зовнішній світ, вона не викликає відторгнення або неприйняття. Покупці, які гуляють містом або супермаркетом, не можуть її заблокувати або пропустити.

Сьогодні інформаційний потік настільки потужний і різноманітний, що "достукатися" до людини одним лише статичним зображенням або звуковою доріжкою дуже складно. Поєднання звуку і яскравої динамічної картинки – ось що виділяє рекламу компанії в інформаційному потоці і впливає на підсвідомість покупця.

Людина може щодня ходити біля білбордів і рекламних щитів на своїй вулиці, але через тиждень вона вже не звертатиме на них увагу. А "телевізор" на вулиці – з привабливим відеорядом і якісним звуком – "включить" потенційного покупця в процес. Мозок несвідомо відреагує на звуки, навіть якщо вони повторюються. Ви не зможете перемкнути чи вимкнути відеоекран у центрі міста, як радіо або телевізор вдома або в машині. Відеомонітор інтегрований у міський простір, звідти ллється музика, унікальні пропозиції, заклики до дії – людина мимоволі звертає на них увагу. Так влаштована робота мозку.

Олена Мовчан
Олена Мовчан
директор медіа-агентства "Лаккі-плюс"
 

За даними компанії "TNS", після перегляду відеороликів 44% покупців заходять на сайт, 26% фіксують номер телефону компанії, 22% користуються послугою або купують товар.

Вранці, вдень або ввечері? Забудьте про час трансляції, забезпечте безперервний потік інформації

Ритм сучасного життя настільки активний і динамічний, що вгадати оптимальний час показу просто неможливо. Якщо раніше люди активно включалися в рекламний цикл тільки вранці або ввечері, то зараз всі перебувають у постійному русі. Люди швидко спілкуються, швидко ухвалюють рішення і швидко пересуваються. В який момент часу і за яких обставин рекламна інформація буде для людини актуальною – ніхто не спрогнозує. Тому розподіл на ранкові, денні та вечірні трансляції не має сенсу. Повинен бути безперервний потік інформації.

Коли компанія постійно перебуває в інформаційному полі та на "слуху", у покупця в момент вибору спрацює "нагадування". Клієнт обере саме ту компанію, з чиєю рекламою він постійно контактував. Це неусвідомлена асоціація зі стабільністю та надійністю.

Відеоролик повинен бути простим, зрозумілим і смачним

Деякі компанії намагаються зняти складний за сюжетом і структурою ролик, сподіваючись отримати більш потужний ефект. Але насправді все навпаки. Чим простіше – тим краще. За десять секунд людина повинна зрозуміти основний меседж. Якщо у відео багато сюжетних ліній і складна структура – клієнт втратить головну суть. Довгі красиві ролики зручно дивитися вдома за ноутбуком. А ролик у міському просторі повинен бути лаконічним, щоб перехожий встиг переглянути його від початку до кінця, пробігаючи повз екран на роботу або прогулюючись з друзями. Назва продукту або послуги, компанія, конкурентна перевага, заклик до дії – і все це за 20 секунд.

Гарне відео, як торт: поки не бачиш його – немає бажання з'їсти. Але щойно побачив, не можеш стриматися, щоб не відрізати пару шматочків. Це має апетитний вигляд, це викликає інтерес, це хочеться з'їсти.

Тобі смачно? :)) Спробуй, як працює відеореклама.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі