Нове місце: коворкінг-центр "Tessera"

У Черкасах відкрився хаб з мобільними офісами та нішевими івентами.
27 квітня 201743054
'Нове місце: коворкінг-центр 'Tessera' '

Відкриття коворкінг-центру "Tessera" відбулося на початку квітня у форматі світського заходу з елементами ділового нетворкінгу.

Tessera – в перекладі з грецької означає "осередок", ця назва має глибокий і філософський зміст. Асоціації можуть бути різними: осередок суспільства, ланка як джерело чогось цінного, комірка в сотах, але принцип роботи коворкінгу залишається одним – це місце з атмосферою людей нового покоління "Z".

Спочатку нам хотілося зробити мекку для людей, які живуть, щоб творити, радіти, щось робити. У "Tessera" приходять шалено цікаві люди: художники, дизайнери, IT-фахівці нового класного формату, які цінують хорошу каву, хорошу музику, хорошу атмосферність.
Дарина Гресь-Ліпатова
Дарина Гресь-Ліпатова
керівник корпоративних проектів "Tessera co-working center"
 

Концепція

"Tessera co-working center" – місце, куди повинні виходити креативні люди з будинків і офісів для обміну зв'язками, створення нових проектів і якісної комунікації. Це місце – коворкінг не тільки для айтішників, але й для всіх черкащан, які хочуть бути більш легкими, швидкими і мобільними.

Нове місце: Tessera co-working center
Нове місце: Tessera co-working center

Концепція "Tessera" – коворкінг, поєднаний з повноцінною кухнею. Задум у тому, щоб людині було зручно працювати й харчуватися в одному місці, не витрачаючи час на переїзди. В інтер'єрі ми об'єднали два несумісні напрями – класику і сучасний дизайн, щоб забезпечити максимальний комфорт для різних людей.
Артем Скоробогатов
Артем Скоробогатов
власник "Tessera co-working center"
 

Зонування

Приміщення має зручне зонування: місця для індивідуальної роботи і роботи невеликих команд, зони для проведення майстер-класів, співбесід, мозкових штурмів, презентацій.

Загальна площа хаба – 192 кв. м. Він поділений на автономні зони: великий кабінет до 9 осіб, маленький кабінет до 5 осіб, конференц-зала до 25 осіб з проектором, "open space" до 12 осіб з 6 місцями, обладнаними моніторами.

Нове місце: Tessera co-working center
Нове місце: Tessera co-working center

Технічне оснащення

Технічне обладнання хаба дозволяє організувати будь-які бізнес-процеси на найвищому рівні.

"Tessera" пропонує декілька варіантів розміщення: оренда робочого місця без техніки, оренда місця з монітором для підключення до свого ноутбука, оренда місця, оснащеного комп'ютером iMac і розміщення в повноцінному закритому робочому кабінеті.

Кейтеринг

На території хаба розташована кав'ярня "Білий Кролик Кава Шоп" з якісними кавовими напоями та кухнею. Кав'ярню і сендвіч-бар (до 25 осіб) можна використовувати як окрему зону для проведення заходів.

 • Фото 1 - Нове місце: Tessera co-working center
 • Фото 2 - Нове місце: Tessera co-working center

Заходи

Коворкінг обіцяє регулярно проводити заходи закритого типу, які будуть надихати і вражати вимогливу аудиторію. Близько півсотні гостей зможуть оцінити подієвий продукт високої якості, присвячений різній тематиці – музиці, освіті, бізнесу. Окремий напрямок роботи коворкінгу "Tessera" – організація заходів "під ключ" з оригінальним кейтерингом і концепцією.

Анастасія Корнієнко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  Хотелось бы узнать о расценках

 • Фото

  Добрый день. С ценовой политикой можно ознакомится на сайте http://tessera.in.ua в разделе "Места и Тарифы". А также в социальных сетях.

 • Фото

  спасибо,
  ознакомился

 • Фото

  ухты! супер!)