У Черкасах відкрився магазин верхнього одягу “KRALЯ”

Оновлення асортименту двічі на тиждень – від мініатюрних лялечок 36-го розміру до пишних красунь 70-го.

3 жовтня 20181800
'У Черкасах відкрився магазин верхнього одягу “KRALЯ” '

У місті з’явилось нове місце для шопінгу – магазин верхнього жіночого одягу “KRALЯ”. Ми побували в новій локації та готові поділитися враженнями.

Атмосфера магазину “KRALЯ” розпочинається ще з дизайнерської вітрини, де роль манекена виконує мінімалістична скульптура. Тут вас привітно зустрінуть консультанти,  запропонують чашечку чаю, а якщо завітаєте з дітьми, для них є коробка з іграшками, тож під час шопінгу ніхто не нудьгуватиме. В інтер’єрі створили затишок без перевантаження деталями, акцент на різноманітті одягу.

Ідея магазину полягає в тому, щоб кожна панянка знайшла тут щось близьке для себе. У нас є вітровки різноманітних кольорів і куртки з ніжним мереживом, одяг, який створює чіткий силует і гармонізує фігуру. Можна обрати варіанти спортивного стилю, повсякденний кежуал та моделі з оригінальним дизайном.

Ми консультуємо і допомагаємо розібратися в асортименті. У кожного свої фінансові можливості та уподобання, дехто шукає речі з родзинкою, а хтось прагне до лаконічного мінімалізму – і ми все це врахували. 

Наталія Богданова
Наталія Богданова
власниця магазину
 

  • Фото 1 - У Черкасах відкрився магазин верхнього одягу “KRALЯ”
  • Фото 2 - У Черкасах відкрився магазин верхнього одягу “KRALЯ”
  • Фото 3 - У Черкасах відкрився магазин верхнього одягу “KRALЯ”
  • Фото 4 - У Черкасах відкрився магазин верхнього одягу “KRALЯ”
  • Фото 5 - У Черкасах відкрився магазин верхнього одягу “KRALЯ”

Фішкою магазину “KRALЯ” є різноманіття асортименту та його оновлення двічі на тиждень. Вибір верхнього одягу тут проходить легко та невимушено. А ще магазин має зручне розташування в центрі міста – на другому поверсі “Будинку Торгівлі”. 

Холоди наступають, гайда на шопінг!

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі