Понад 40 спеціалістів для дітей і дорослих: у Черкасах відкрилася нова приватна клініка

Прийом лікаря без черги.

6 листопада 2018146891
'Понад 40 спеціалістів для дітей і дорослих: у Черкасах відкрилася нова приватна клініка'

Педіатрія, хірургія, косметологія, гінекологія – в “Клініці сім’я” працює більше ніж 40 спеціалістів різних напрямів для дітей і дорослих. Через два місяці в клініці планують відкрити стоматологію, а через шість – операційну одного дня для нескладних хірургічних втручань.

Маленьких пацієнтів не лякатимуть білі халати

У клініці працюють дитячі лікарі вузьких спеціалізацій: гінеколог, уролог, хірург, отоларинголог та ортопед-травматолог. Також можна прийти на огляд до дитячого дерматолога, алерголога, інфекціоніста, гастроентеролога, кардіоревматолога та інших фахівців.

Тут подбали, щоб діти не боялися візиту до лікаря. Біля входу стоїть віслючок, на якому малеча може пострибати. Також тут обладнають цікаву фотозону з супергероями, аби малі пацієнти заряджалися позитивними емоціями.

  • Фото 1 - Лікарі "Клініки Сім'я": дитячий гастроенетролог Тетяна Гальченко, дитячий алерголог Валентина Мельник, дитячий нефролог та педіатр Анна Жуга
  • Фото 2 - Лікарі "Клініки Сім'я": невролог Інна Стойко, дерматовенеролог Григорій Величко, масажист Світлана Пухлій

Білі халати не лякатимуть малечу – лікарі можуть зняти їх перед візитом маленького пацієнта і провести огляд у звичайному одязі. Хірургічні втручання лікар здійснює в кумедному костюмі. Прийом триває близько 30 хвилин. Цього досить, щоб встановити психологічний контакт з дитиною, оглянути її і призначити лікування. Все враховано так, щоб візит до лікаря не завдав дитині психологічної травми.

Від алерголога до гастроентеролога: фахівці для дорослих

Для дорослих у клініці працюють вузькопрофільні спеціалісти, за потреби тут зроблять УЗД та ЕКГ-діагностику, візьмуть необхідні аналізи. У терапевтичному відділі приймають дерматовенеролог, алерголог, інфекціоніст, кардіолог, пульмонолог. Також ви можете розраховувати на огляд гастроентеролога, ревматолога, невролога, хірурга, отоларинголога, уролога, гінеколога. Моральну допомогу здійснюють психіатр та психолог.

Започаткував “Клініку Сім’я” Олександр Мовчан – лікар акушер-гінеколог-естетолог. З власного досвіду чоловік знає, які недоліки є в державній медичній системі та що важливо для пацієнтів. Тому у нього виникло бажання створити клініку, в якій лікарі зацікавлені якісно працювати, а пацієнти отримають кваліфіковане медичне обслуговування і комфорт.

  • Фото 1 - Понад 40 спеціалістів для дітей і дорослих: у Черкасах відкрилася нова приватна клініка
  • Фото 2 - Понад 40 спеціалістів для дітей і дорослих: у Черкасах відкрилася нова приватна клініка
  • Фото 3 - Понад 40 спеціалістів для дітей і дорослих: у Черкасах відкрилася нова приватна клініка
  • Фото 4 - Понад 40 спеціалістів для дітей і дорослих: у Черкасах відкрилася нова приватна клініка

Ми подбали про комфортні умови для пацієнтів: тут є місце для дитячих візочків і стоянка для автомобілів, кімната для грудного вигодовування. В клініці відсутні черги, прийом лікарів відбувається за узгодженим часом. Серед спеціалістів нашої клініки є дитячий уролог, а їх лише декілька в області. Також боремося з безпліддям у жінок і чоловіків, тому у нас працюють профільні спеціалісти: ендокринолог, репродуктолог та андролог.

Окрім медичних оглядів, ми проводимо тренінги для молодих пар про сексуальне здоров’я, підготовку до вагітності, відповідальне батьківство. Також надаємо моральну та фізичну реабілітацію тим, хто цього потребує. Відновити фізичну активність допомагає масажист.

Періодично здійснюємо доброчинні обстеження, для прикладу, плануємо безкоштовно визначити рівень цукру в крові ста пацієнтам.

Олександр Мовчан
Олександр Мовчан
лікар акушер-гінеколог-естетолог "Клініки Сім'я"

Для матерів-одиначок і малозабезпечених сімей у клініці діє знижка 50% на послуги лікаря-реабілітолога для дітей.

А ще тут можна пройти цілий комплекс косметологічних процедур: плазмоліфтинг, мезотерапію, редермалізацію. Також можна видалити розтяжки, підтягнути та омолодити шкіру.

Медичний центр “Клініка сім’я” розташований у центрі міста: вулиця Благовісна, 184. Вартість прийому лікаря стартує від 250 гривень.

Таїсія Поєдинок

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі