Мезотерапія врятує від випадіння волосся: чому вам варто це спробувати

Плазмоліфтинг і редермалізація повернуть густий об'єм і збережуть здоров'я волосся.
14 листопада845
'Мезотерапія врятує від випадіння волосся: чому вам варто це спробувати'

У черкащанки Наталії завжди були свої густі та довгі пасма. Коли дівчина помітила, що волосся почало "танути" на очах, вона забила на сполох. Наталія перепробувала різні косметичні засоби для збереження об'єму. Але реальний результат показала тільки ін'єкційна процедура – мезотерапія для волосся з гіалуроновою кислотою.

Нещодавно помітила, що волосся почало втрачати об'єм і сильно випадати. Після миття голови у ванній залишалися цілі пасма, і я забила на сполох. Втратити все волосся мені не хотілося. Порадили пройти процедуру редермалізації – проколоти в шкіру голови препарат з гіалуроновою та бурштиновою кислотою.

Я пройшла три процедури з інтервалом 2 тижні. Кожен сеанс тривав близько 15 хвилин. Кололи препарат маленькою голкою, починаючи з лобової частини голови. В деяких зонах уколи викликали дискомфорт, але, загалом, не боляче.

Не чекала, що результат з'явиться відразу. Але вже за тиждень після першої процедури помітила, що волосся випадає значно менше. Також зникла лупа. Зараз після миття голови волосся не випадає. Всі навколо помітили, що пасма почали блищати. Планую спробувати ще плазмоліфтинг.

Наталя Бондаренко
Наталя Бондаренко
пройшла курс редермалізації
 

Мезотерапія врятує від випадіння волосся: чому вам варто це спробувати?
Мезотерапія врятує від випадіння волосся: чому вам варто це спробувати?
 

Чому випадає волосся?

Випадіння волосся може свідчити про порушення роботи органів травлення, зміну гормонального фону, незбалансоване харчування. Іноді недостатньо пройти процедуру зміцнення волосся, потрібно усунути причину.

Зміна гормонального фону і надлишок тестостерону призведе до випадіння волосся, і появі їх там, де бути не повинно. Порушення обміну речовин і роботи органів травлення, наприклад, гастрит, обмежує засвоєння вітамінів, через це погіршується стан нігтів і волосся. Втрата волосся може відбуватися і через генетичну схильність. Допомогти людині в такому випадку дуже складно.

Редермалізація та плазмоліфтинг – однаковий ефект, різна дія

Процедура редермалізації та плазмоліфтингу спрямовані на один результат – збереження і оздоровлення волосся. Під час редермалізації в шкіру голови вводять ін'єкційно гіалуронову та бурштинову кислоту, під час плазмоліфтингу – власну плазму крові пацієнта. Тут кожен обирає те, що йому ближче. Якщо пацієнт боїться здавати кров, тоді підійде редермалізація. Якщо не хоче колоти гіалуронову кислоту, тоді – плазмоліфтинг.

Під час редермалізації гіалуронова кислота дає необхідну воду для росту волосся і стимулює виділення колагену, бурштинова кислота створює молекули, які відповідають за енергію в організмі. Завдяки редермалізації неактивні волосяні фолікули прокидаються, а активні отримують енергію для росту і відновлення.

Гіалуронова та бурштинова кислота – природні речовини, повністю безпечні для організму. За даними міжнародного інституту ін'єкційної косметики "Гіалуаль", у світі провели понад 500 тисяч таких ін'єкцій, і жодної алергічної або побічної реакції не було.

Плазмоліфтинг – особлива косметична процедура, коли під шкіру вводиться плазма власної крові, багата на тромбоцити. У плазмі людини містяться всі корисні речовини, які потрапляють в організм. Тромбоцити стимулюють ріст і відновлення волосся. Плюс плазмоліфтингу – жодних побічних ефектів, тому що вводиться власна кров пацієнта.

Ідеальним варіантом буде поєднання процедур. Якщо редермалізація – це енергія, то плазмоліфтинг – стимул. Під час обох процедур корисні речовини потрапляють прямо у фолікул, це покращує ріст волосся. Після проведення процедури з'являються нові волосини, пасма міцнішають, і вже за два місяці повністю перестають випадати. Також ці процедури рекомендують власницям нарощеного волосся: штучні пасма сильно навантажують цибулини, тому їм потрібна допомога і зміцнення.

Мезотерапія врятує від випадіння волосся: чому вам варто це спробувати?
Мезотерапія врятує від випадіння волосся: чому вам варто це спробувати?
 

Процедура проходить швидко і безболісно

Особливих рекомендацій щодо підготовки до процедури немає. Все, що потрібно перед відвідуванням лікаря – помити голову. Перед плазмоліфтингом за декілька днів бажано перейти на здорове харчування, щоб плазма максимально збагатилася корисними елементами. Для плазмоліфтингу жінка здає близько 20 мілілітрів крові, з якої відокремлюють плазму.

Під час процедури пацієнтка сидить на кріслі, як у перукаря. Лікар розділяє волосся, змащує антисептиком і вводить препарат або плазму в кожен квадратний сантиметр шкіри голови. Голка шприца дуже тонка, як для мезотерапії, тому больових відчуттів не буде. До того ж, шкіра голови не така чутлива, як шкіра обличчя.

Вся процедура триває до 30 хвилин. Курс складається з 3 процедур з інтервалом 7-10 днів. Після мезотерапії небажано приймати ванну, відвідувати сауну та пляж. Також редермалізацію або плазмоліфтинг не рекомендують робити в період вагітності та лактації, за наявності аутоімунних захворювань і ревматизму. Процедури протипоказані за наявності доброякісної або злоякісної пухлини.

Вперше зробив редермалізацію своїй дружині, після пологів у неї почало сильно випадати волосся. Її перукар порадила пройти мезотерапію для волосся із застосуванням гіалуронової кислоти. Наступного дня дружина помітила, що волосся почало блищати. Через 2 місяці після редермалізації волосся перестало випадати.
Олександр Мовчан
Олександр Мовчан
лікар акушер-гінеколог-естетолог "Клініки Сім'я"
 

Один сеанс редермалізації або плазмоліфтингу коштує 500 грн. Проконсультуватися з лікарем і дізнатися детальніше про мезотерапію можна в "Клініці Сім'я".

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі