'Літо' - Ше.Fest 2018

Ше.Fest 2018


  • Дата: Архів18 - 20 серпня 2018
  • Де: с. Моринці
  • Тип події: фестивалі
  • Деталі: за посиланням
  • Цінабезкоштовно

Цього року фестиваль відбудеться вже традиційно на батьківщині Тараса Шевченка. 

Для відвідувачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть декілька локацій. З головної музичної сцени лунатимуть виступи сучасних українських гуртів. Також у програмі п'ятого ШЕ.FEST екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, книжковий ярмарок, виставка народних майстрів та художників. Кожен бажаючий зможе стати земляком Шевченка на два дні, оселившись у наметовому містечку поблизу Моринців.

Лозунг цьогорічного фестивалю “Талант бути вільним”. Організатори вважають, що Шевченко мав унікальний дар, не дивлячись на непросту життєву історію – бути вільним. Цитата Тараса Шевченка, яка ляже в основу фестивалю цього року: 
"І возвеличимо на диво 
І розум наш, і наш язик...".

Трохи історії 

Ідея фестивалю – оновлення і популяризація постаті Шевченка. Від початку і донині організатори прагнуть зробити так, щоби Тарас Григорович був завжди модний і актуальний, так само, як і його творчість. 
“Ше.Fest” – це фестиваль, де кожен може побачити в Шевченкові не лише звичний образ пророка, а бунтаря, неформала своєї епохи і водночас – надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному.
Перший “Ше.фест” відбувся 16-17 серпня 2014 року в селі Моринці і був приурочений до 200-річчя Тараса Шевченка. Відтепер він проходить за сприяння Моринської сільської ради, Черкаської обласної державної адміністрації та Міністерства молоді та спорту України в середині серпня щороку. Перший ШЕ.FEST був підтриманий Міністерством культури України.

Фото 1

Фільм'Ше.Fest 2018' - фото 1
Коментарі