Як помолодшати за місяць: ін’єкції краси

Сила косметології в дії.

22 травня489
'Як помолодшати за місяць: ін’єкції краси'

Жінки хочуть мати ефектний і привабливий вигляд у будь-якому віці. Сучасні ін’єкційні методики дозволяють повернути молодість шкіри та прибрати зморшки за декілька процедур. Косметолог салону “Дарія” Лілія Кухарчук розповіла, як за допомогою ін’єкцій краси в максимально короткий термін зробити обличчя привабливішим.

Щоб досягти бажаного ефекту, треба впевнитися у якості компонентів, які використовують під час процедури. Перед будь-якими маніпуляціями обов’язково робимо пробу на алергени. Якщо немає індивідуального несприйняття препаратів, робити такі ін’єкції можна всім. Перед кожною процедурою проводимо чистку обличчя. Після цього наносимо крем-анестетик, тож пацієнтка не відчуватиме жодного болю від уколів.

Лілія Кухарчук
Лілія Кухарчук
косметолог
 

Ін’єкція ботулотоксину

Для якого віку: від 28 років.
Тривалість ефекту: 6-10 місяців.
Протипоказання: вагітність, період грудного годування, гемофілія, онкозахворювання, інфекційні та вірусні захворювання під час загострення.

Таку ін’єкцію називають “уколом молодості”. Ботулотоксин допомагає розслабити м’язи на обличчі і позбавитися мімічних зморшок. Найчастіше уколи роблять у зону лоба, міжбрів’я та навколо очей, адже саме там з’являється найбільше мімічних зморшок.

За добу перед процедурою пацієнтці варто утриматись від вживання алкоголю та антибіотиків. Початковий результат від ін’єкції можна побачити вже на другий-третій день. Максимальний результат від дії препарату проявиться за 2 тижні. Ефект від такого уколу триватиме півроку, після цього процедуру доведеться повторити.

Вартість: від 1000 грн.

  • Фото 1 - Як помолодшати за місяць: ін’єкції краси
  • Фото 2 - Як помолодшати за місяць: ін’єкції краси
  • Фото 3 - Як помолодшати за місяць: ін’єкції краси
  • Фото 4 - Як помолодшати за місяць: ін’єкції краси
  • Фото 5 - Як помолодшати за місяць: ін’єкції краси

Контурна пластика губ

Для якого віку: від 25 років.
Тривалість ефекту: від 6 місяців до півтора року.
Протипоказання: вагітність, гемофілія, порушення в роботі імунної системи та схильність до утворення келоїдних рубців.

Хто з жінок не мріє про привабливі губи? Надати їм бажаної форми та об’єму можна за допомогою контурної пластики. Ця процедура також допоможе виправити асиметрію, підняти кутики роту, забезпечить губам зволоження. Красивий контур губам надають ін’єкції гіалуронової кислоти. Результат буде помітним одразу після процедури. Ефект буде триматися близько року, потім губи поступово повернуться до початкової форми.

Вартість: від 2500 грн.

Мезотерапія

Для якого віку: від 25 років.
Тривалість ефекту: від 6 місяців до півтора року.
Протипоказання: вагітність, період менструального циклу, хвороби нирок і серця.

Мезотерапія – це процедура, під час якої у шкіру вводять спеціальний коктейль із  вітамінів, ферментів і екстрактів рослин для омолодження і підтяжки. Уколи роблять на різну глибину – від 1 до 4 міліметрів під шар шкіри. За допомогою таких ін’єкцій можна позбутися зморшок, в’ялості та сухості, висвітлити пігментні плями, надати обличчю свіжого здорового вигляду, якісно покращити стан шкіри. Для максимального ефекту необхідно пройти курс із 5-7 процедур.

Вартість: від 400 грн.

 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі