Концерт - Сергій Притула. Гумор-шоу 'Вар'яти'

Сергій Притула. Гумор-шоу "Вар'яти"


  • Дата: 3 грудня 2020, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ДК "Дружба Народів"
  • Тип події: розважальні програми, концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 200 грн

Перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти" з'явилося в Тернополі в травні 2010-го року. Сергій Притула зібрав під своє крило найкращих україномовних гумористів країни і за 6,5 років перетворив "Вар'яти-шоу" з невеликого гумористичного проекту, відомого виключно на західній Україні, на одного з флагманів сучасного українського гумору і явного лідера по гастрольних графіках серед гумористичних проектів! Колектив "Вар'яти" знаходиться у "вічному турі" – щорічно більше сотні концертів по всій Україні та за її межами!

У столиці "Вар'яти" вперше з'явилися в травні 2015-го року в рамках святкування свого 5-річчя і відразу ж зібрали аншлаг! Київській публіці сподобався стиль і одного концерту в Міжнародному центрі культури і митецтв (колишній "Жовтневий палац") вже було мало і тому проводилося за 2 заходи в день.

Цікавим є і той факт, що всіх цих успіхів "Вар'яти" досягли не маючи телевізійної версії свого шоу. Тому зараз, коли з'явилася така, до концерту очікується підвищений інтерес з боку тих, хто раніше ніколи не перетинався з їх творчістю!

Коментарі