Концерт - Сергій Притула. Гумор-шоу 'Вар'яти'

Сергій Притула. Гумор-шоу "Вар'яти"


  • Дата: 8 листопада 2019, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ДК "Дружба Народів"
  • Тип події: розважальні програми, концерти
  • Цінавід 200 грн

Перше україномовне гумор-шоу "Вар’яти" з’явилося у Тернополі в травні 2010-го року. Сергій Притула зібрав під своє крило кращих україномовних гумористів країни і за 6,5 років перетворив "Вар’яти-шоу" з невеликого гумористичного проекту, відомого виключно на західній Україні, на одного з флагманів сучасного українського гумору і очевидного лідера по гастрольних графіках серед гумористичних проектів! Колектив "вар’ятів" знаходиться у "вічному турі" – щороку більше сотні концертів по всій Україні та за її межами!  

У столиці "Вар’яти" вперше з’явились у травні 2015-го року в рамках святкування свого 5-річчя і одразу ж зібрали аншлаг! Київській публіці припав до смаку стиль "вар’ятів" і одного концерту в Міжнародному центрі культури та митецтв (колишній "Жовтневий палац") вже було мало і тому проводилось по 2 захода в день. 

Цікавим є і той факт, що усіх цих успіхів "Вар’яти" досягли не маючи телевізійної версії свого шоу. Тож зараз, коли така з’явилась, до концерту очікується підвищений інтерес з боку тих, хто раніше ніколи не перетинався з їх творчістю!
Чекаємо на зустріч!

Замовлення, доставка та бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45.

Коментарі