Концерт - Міжнародний музичний фестиваль Underhill 2020

Міжнародний музичний фестиваль Underhill 2020


  • Дата: 26 - 28 червня 2020
  • Де: Івано-Франківська обл., с. Підгір’я, аеродром «Урочище Підгір’я», територія музичного фестивалю (геолокація 48.788337, 24.479155)
  • Тематика: музика
  • Тип події: фестивалі
  • Деталі: за посиланням

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL – міжнародний та музичний фестиваль в самому серці Європи. Він заснований в 2018 році та проходить щорічно в с. Підгір’я на Івано-Франківщині на території приватного аеропорту. Фестиваль поєднує різні напрями музики: від електронної до поп, та позиціонує себе "місцем, де танцюють і вдень, і вночі".


Такого ще ніде не було! Фани та фолловери UNDERHILL 2020 не припиняють вражати. Вони не тільки купують квитки та приєднуються до сім’ї андерхільців, а й увіковічнюють логотип фестивалю на своєму тілі. Ця хвиля поєднує "прибульців" в ком’юніті по всій Україні і поступово набирає популярності. Саме для них будуть створені особливі умови на фестивалі та окрема зона комфорту – і багато чого іншого: від мерча та вечірок до "міт енд гріт" зустрічей з улюбленими артистами. Прибульці вже серед нас і їх не зупинити! 

Зробивши татуювання, кожен може потрапити на територію фестивалю безкоштовно! І не лише в 2020 році, а завжди, допоки існуватиме андерхільська тусовка. Є достатньо часу, аби подумати і наважитися приєднатися до незвичного флешмобу.


У 2019 році UNDERHILL також дивував відвідувачів неймовірними заходами: авіашоу, польотами на повітряних кулях, шоу парашутистів. Свято не обійшлось і без змагань. На фестиваль завітав і франківський богатир Василь Вірастюк та найсильніші стронгмени Прикарпаття. Незважаючи на погодні умови, UNDERHIL 2019 залишився у спогадах гостей яскравою подією, що лунала на всю Україну.

Фото 5

Фільм'Міжнародний музичний фестиваль Underhill 2020' - фото 1
Фільм'Міжнародний музичний фестиваль Underhill 2020' - фото 2
Фільм'Міжнародний музичний фестиваль Underhill 2020' - фото 3
Фільм'Міжнародний музичний фестиваль Underhill 2020' - фото 4
Коментарі