У Черкасах відкривають патріотичний "Укроп"

Укроп, карта бойових дій, патріотична символіка, камуфляж, захисні сітки – заклад із промовистою назвою "Укроп" відкривається в Черкасах на другому поверсі ТРЦ "Хрещатик-Сіті". 

29 травня 201530381
'У Черкасах відкривають патріотичний 'Укроп''

"Укроп" – це сучасний "клюб", культурний осередок, де можна не тільки зустрітися з побратимами і смачно поїсти, але й подивитися фільм, провести концерт чи презентацію, послухати лекцію тощо. Засновники хочуть зламати стереотип, що клуб – це просто якесь "злачне" місце. Натомість в планах відродити зміст "клюбу" як культурного осередку: тут буде і бібліотека, і фільмотека.

В "Укропі" є декілька зон: загальний зал, "штаб" – невеликий зал для компанії свідомих українців, де можна обговорити важливі державні питання, й "лігво Укра" – окрема зона з фільмотекою, де можна переглянути українські стрічки. І в оформленні залу, і у формуванні меню, і в загальній концепції закладу не обійшлося без іронії до "не дуже свідомих" українців.

  • Фото 1 - "Укроп" будет пытаться создать патриотически настроенный центр в Черкассах
  • Фото 2 - "Укроп" будет пытаться создать патриотически настроенный центр в Черкассах
  • Фото 3 - "Укроп" будет пытаться создать патриотически настроенный центр в Черкассах
  • Фото 4 - "Укроп" будет пытаться создать патриотически настроенный центр в Черкассах
  • Фото 5 - "Укроп" будет пытаться создать патриотически настроенный центр в Черкассах
  • Фото 6 - "Укроп" будет пытаться создать патриотически настроенный центр в Черкассах
  • Фото 7 - "Укроп" будет пытаться создать патриотически настроенный центр в Черкассах

Частувати відвідувачів в "Укропі" будуть українською національною кухнею. Обіцяють здивувати тими стравами, яких немає в інших черкаських закладах. Крім того, в меню буде і декілька трофейних страв, а також фірмовий хліб, алкогольні й безалкогольні напої, м'ясні страви. Особливий акцент в закладі робитимуть на пироги – українську альтернативу піци.

Патріотичні "укропи" на стінах, незвичний дизайн у деталях, колоритна вбиральня – це місце, яке варто побачити на власні очі. Відкриття закладу відбудеться сьогодні, 29 травня, о 18.00. На вечорі будуть не тільки смачні страви і напої, але й якісна українська музика – гостей чекає презентація альбому "Мамай" гурту "Вертеп". 

 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі