Прикраси зубів

Джулія, стоматологія - Прикраси зубів

Вартість:150 грн.

Сучасна стоматологія сьогодні – це не тільки лікування зубів, не тільки збереження яскравої індивідуальності, але й можливість надати посмішці додаткову  унікальність.  Зовнішня привабливість посмішки – демонстрація ідеально здорових зубів. Прикраса зубовзубов за допомогою різних ювелірних виробів – це те, чим займається естетична стоматологія. Такі прикраси набувають останнім часом велику популярність, візуально індивідуалізуючи  зовнішній вигляд і надають посмішці особливу привабливість. Іноді зубні прикраси грають не тільки естетичну роль. Вони можуть  маскувати певні косметичні вади – нерівності і пігментні плями, відколи  на зубах. Чим і як прикрасити посмішку? 

Прикраса для зубів сьогодні буває трьох типів:

  • Прикраса зубів скайсами
  • Прикраса зубів стразами
  • Прикраси зубів при Twinkles

Скайси-це ювелірні прикраси для зубів, що представляють собою невеликі плоскі дорогоцінні камені до 2,5 мм в діаметрі  – їх закріплюють на передній поверхні зуба за допомогою спеціального клею без препарування емалі.  Є відносні обмеження, які не дозволяють здійснити прикраса зубів скайсами: Штучні зуби коронки і не підходять для установки на них скайсов.  Скайси не ставляться на уражені карієсом зуби або зуби з тонкою емаллю, а також на зуби, сильно зруйновані внаслідок захворювання або травми. Прикраса зуба займає 10 – 15 хвилин і складається з наступних етапів: обробка емалі очищаючим гелем, нанесення світлотвердіючого   фіксуючого речовини.

Стрази – це не дорогоцінні ювелірні прикраси для зубів.

Прикраса зубів стразами, Прикраса зубів стразами, так само як і у випадку з скайсами, полягає в закріплення стразів на передній поверхні зубів за допомогою спеціального клеїть речовини. Стрази можуть бути самої різної форми в залежності від побажань клієнта.

Правильно виконана прикраса зубів стразами абсолютно нешкідлива для емалі зуба. 

Twinkles – це по суті своїй різновид скайсів,  що представляє собою фігурку з дорогоцінного металу (зірочки, дельфінчики, пташки, крапельки і т.д.) з інкрустованим в неї дорогоцінним камінням або без нього, в той час як власне скайс – це лише поодинокий дорогоцінний камінь.

Середній термін, який  прикраси зберігаються на зубах – від півроку до двох років та в разі необхідності легко видаляються без шкоди для емалі зуба.

Адреса

м. Черкаси, вул. Євгена Кухарця, 8

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 09:00 - 20:00
Коментарі