Медичний центр "ДокторПРО" в Черкасах спеціалізується виключно на безопераційних і безболісних методиках лікування найпоширеніших захворювань в області проктології, дерматології, урології, гінекології, ендокринології, гастроентерології, отоларингології, неврології, мамології, трихології, хірургії та сімейної медицини.

У відділенні проктології можливе лікування: геморою 1-4 стадії і анальної тріщини без операції, видалення поліпів і косметичних дефектів ануса (анальні бахромки, кондиломи). Для лікування даних захворювань використовується латексне лігування, інфрачервона коагуляція, дезартерізація гемороїдальних вузлів і радіохвильова терапія.

У відділенні дерматології застосовуються методики негормонального лікування псоріазу – унікальний і цінний досвід колег-дерматологів з Ізраїлю. Фахівці проводять лікування широкого спектру дерматологічних захворювань, видалення доброякісних утворень на шкірі без болю і рубців. У медичному центрі діє відділення фізіотерапії, завдяки таким процедурам як лазеротерапія, магнітотерапія та ультразвук результати лікування в рази поліпшуються.

У відділенні урології можна позбутися від різних захворювань і патологій сечостатевої системи. В ході діагностики використовується біотезіометрія і доплерографія, також можна пройти УЗД. В урології діє ударно-хвильова терапія, за допомогою якої можна швидко і безболісно вилікувати імпотенцію і простатит.

У гінекологічному відділенні можна пройти всі необхідні обстеження, враховуючи УЗД, кольпоскопію, аналізи і радіохвильову терапію. Кваліфікований гінеколог допоможе позбутися від поширених захворювань, в тому числі інфекційних. Також в клініці проводиться лікування ерозії шийки матки і медикаментозне переривання вагітності.

У відділенні гастроентерології приймає досвідчений лікар, який допоможе вирішити проблеми шлунково-кишкового тракту. Для діагностики проводиться УЗД та гастроскопія. На основі отриманих результатів лікар призначає індивідуальну схему лікування і контролює прогрес одужання.

У відділенні ендокринології можна пройти комплексну діагностику ендокринної системи, ультразвукову діагностику щитовидної залози і надниркових залоз, а також здати аналізи на гормони. У клініці приймають лікарі з великим досвідом роботи.

У відділенні отоларингології можна пройти повне обстеження лор-органів, отримати кваліфіковану консультацію лікаря. Також лікао видаляє новоутворення на щоках, мигдалинах і сторонні предмети з вуха, носа і глотки.

Відділення неврології спеціалізується на лікуванні церебровакулярних захворювань, наслідків перенесених запальних захворювань нервової системи і травм спинного, головного мозку.

У відділенні мамології жінки можуть отримати якісну консультацію досвідченого хірурга-мамолога та позбудеться від таких неприємних захворювань молочних залоз як мастит, мастопатії, фіброми.

Кваліфіковані трихологи допоможуть позбутися від проблем з волоссям і шкірою голови. В оснащенні в клініці є тріхоскоп, лазерний гребінець. Також є послуга мезотерапії.

У відділенні хірургії видалити ліпоми, атероми, фурункули, висікти врісший ніготь можна за допомогою радіохвильового методу. Швидко. Безболісно.

Що отримує пацієнт, який звернувся в Медичний центр "ДокторПРО" в Черкасах:

  • цілодобовий запис на прийом по телефону;
  • попередній запис на зручний час, відсутність черг;
  • консультацію у кваліфікованих фахівців з великим клінічним досвідом роботи;
  • максимальну увагу і турботу;
  • унікальні сертифіковані препарати, яких немає в продажу, вони виробляються за індивідуальним замовленням центру;
  • діагностику на сучасному обладнанні, стерильність;
  • комфортну атмосферу, індивідуальний підхід;
  • систему знижок для певних категорій громадян;
  • можливість оплачувати лікування поетапно (частинами), без комісій;
  • конфіденційність.

 

* Фахівці "ДокторПРО" не приймають пацієнтів молодше 18-ти років.