Колоноскопія з наркозом

ДокторПРО, медичний центр - Колоноскопія з наркозом

Вартість:1500 грн.

Колоноскопія в "ДокторПРО" – це діагностика, яка за допомогою сучасного японського обладнання досліджує слизову оболонку прямої кишки і товстого кишечника.

Дана процедура показана при болях в області живота, наявності крові і виділень з прямої кишки, постійних проблемах з випорожненням, різких втратах ваги. Протипоказаннями можуть стати інфекційні захворювання, перитоніт, серцева недостатність, проблеми зі згортанням крові. Лікарі рекомендують раз на рік проходити діагностику людям старше 50-ти років.

При проведенні діагностики лікар-ендоскопіст обстежує внутрішню поверхню кишечника, вводячи зонд, оснащений маленькою камерою, в задній прохід.

Для проведення процедури використовується загальний наркоз. Пацієнт, перебуваючи в стані "медичного сну" абсолютно не відчуває болю. Діагностика безпечна, займає мало часу.

 

Зображення під час діагностики виводиться на екран монітора, де лікар може детально розглянути кожну ділянку слизової. Колоноскопія вимагає попередньої і ретельної підготовки, необхідну інформацію можна отримати за тел .: (068) 458-00-00.

Адреса

м. Черкаси, вул. Чехова, 43

Час роботи

  • Пн. - Пт.: 08:00 - 20:00
  • Сб.: 08:00 - 17:00
  • Нд.: 09:00 - 14:00
Коментарі