Патології шийки матки у Черкасах лікують унікальним методом

Інноваційний апарат "Surgitron" дозволяє лікувати захворювання шийки матки безконтактним методом.

28 березня94461
Zdorovo article header.11
'Патології шийки матки у Черкасах лікують унікальним методом'

На жаль, сьогодні багато жінок стикається із захворюваннями шийки матки. Лікування таких патологій часто викликає жах у прекрасної половини людства, адже це досить неприємний процес. Багато жінок хоче, щоб лікування відбувалося якомога більш безболісно. Виявляється, у Черкасах проводиться така операція. Процедура, після якої не залишається опіків і рубців, здійснюється за допомогою радіохвильового ножа американського виробництва "Surgitron".

Про захворювання шийки матки, методи лікування та переваги інноваційного підходу розповідає Олександр Діхтяренко, акушер-гінеколог, лікар першої категорії з 20-річним досвідом роботи в кабінеті патології шийки матки.

Захворювання шийки матки зустрічаються досить часто. До таких патологій відносяться ерозії (вроджені і післяпологові), поліпи і різні передракові захворювання шийки матки. Оскільки гінекологічні захворювання не завжди проявляються і явно турбують жінку, тривожні дзвіночки може розпізнати лікар під час регулярних профілактичних оглядів. Вчасно виявлені збої в жіночому здоров'ї однозначно підлягають лікуванню. В іншому випадку патології шийки матки можуть перерости в передракові або ракові захворювання.

Олександр Діхтяренко
Олександр Діхтяренко

Як лікують патології шийки матки?

Існують консервативні (медикаментозні) і хірургічні (видалення пошкодженого епітелію, який надалі заміщується здоровою тканиною) методи лікування патологій шийки матки. Хірургічні підходи – це кріодеструкція, електрокоагуляція і радіохвильовий безконтактний метод. Остання процедура в Черкасах здійснюється за допомогою апарату американського виробництва "Surgitron".

Лікування патологій шийки матки за допомогою радіохвильового ножа "Surgitron" є єдиним безпечним і ефективним методом лікування ерозії шийки матки для жінок, які ще не народжували. Крім ерозії, "Surgitron" ефективний у лікуванні деяких видів дисплазії. Також апарат застосовують для безболісного і безпечного видалення папілом і шкірних утворень.

Переваги радіохвильового лікування захворювань шийки матки

Радіохвильове лікування має низку переваг перед іншими методами. Це насамперед швидкість загоєння, якість тканини після лікування і відсутність високих температур. Якщо, наприклад, при електрокоагуляції виникає рубцювання, опік, і може відкритися кровотеча, то радіохвильове лікування всі ці наслідки виключає. Після такої операції загоєння проходить набагато швидше і більш "ніжно". Ризики після такої операції мінімізовані, в цьому і полягає унікальність методики.

Як і після будь-якого іншого виду лікування, ризик рецидиву ерозії є, але він малоймовірний. Захворювання може "повернутися" через травми, повторні пологи, інфікування вірусом папіломи людини.

  • Фото 1 - Апарат "Surgitron"
  • Фото 2 - Патології шийки матки у Черкасах лікують унікальним методом

Як проходить процедура?

Радіохвилі певної частоти, які генерує апарат, руйнують пошкоджену ділянку. Відбувається її видалення без впливу на тканини, що перебувають під нею. Вся операція триває не більше 10 хвилин. Больові відчуття з використанням радіохвильового методу, у порівнянні з іншими хірургічними операціями, значно менш виражені.

Період одужання після операції визначається лікарем для кожного пацієнта індивідуально.

Куди звернутися в Черкасах?

Лікування патологій шийки матки унікальним безконтактним методом за допомогою апарату "Surgitron" здійснюється в медичному центрі "Авіцена". Середня вартість операції коливається від 600 до 800 гривень, все залежить від величини ураження.

Турбота про жіноче здоров'я у ваших руках! Не відкладайте візит до фахівця на потім. Вчасно надана якісна медична допомога може врятувати ваше життя.

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Завжди було цікаво, чому в США та в багатьох інших країнах, такий діагноз, як ерозія, відсутній. А те що українські лікарі називають ерозією, в США вважають за норму і ніяк не лікують.