Отзывы • Фото

  Віра Ярошенко
  Так склалися обставини, що мені прийшлося звернутися дза допомогою до міського центру зайнятості. Першою, з ким мені прийшлося спілкуватися, - це адміністратор Наталія Григорівна.Отримала змістовну і фахову консультацію. Людина - на своєму місці, професійна, уважна та чуйна. Також хочу відмітити професіоналізм, увагу, чуйне ставлення та бахання допомогти спеціаліста Надіїї Віталіївни. Дуже вдячна керівництву установи за якісний підбір кадрів!

 • Фото

  Дуже вдячні за співпрацю із нашою школою, за цікаву профорієнтаційну роботу, за допомогу в конкурсі щодо професій. Особливу подяку висловлюємо ГАПИЧ ТЕТЯНІ МИКОЛАЇВНІ, що завжди готова підказати й приділити увагу. Приємно, що в такому важливому закладі працюють справжні професіонали та чуйні люди! Успіхів Вам та наснаги в цьому році!

 • Фото

  Сьогодні довелось звернутися за допомогою в ЧМЦЗ і я була приємно здивована високим рівнем фахівців і людяністю та ставленням. Важко опинитися в статусі безробітного і звертатися по допомогу, але такі люди як Будяк Наталія Григорівна та Ляшко Наталія Володимирівна вселяють віру в людство.

 • Фото

  Хочу висловити подяку співробітникам центру зайнятості, а ОСОБЛИВО КАРДАШ НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНІЙ. Чудовий спеціаліст, професіонал своєї справи. А людям, які приходять з притензіями і одразу зриваються на співробітниках хочу порадити - почніть з себе, не треба паредавати негатив і зриватись на людях, які виконують свою справу і вислуховують побажання і притензії кожного по сто разів на день. Будьте ввічливі і поважайте працю співробітників !

 • Фото

  Впечатление ужасное!Администратор в меховой жилетке(фамилию позже узнаю) грубиянка и безответственный работник.

 • Фото

  Дочка шукала роботу через ЧМЦЗ. Спеціаліст непрофесійно заповнила перелік спеціальностей за фахом і не змогла внести зміни до нього.

 • Фото

  Не так давно обратилась в центр занятости. И приятно удивлена отношением, все очень приветливые, внимательные. Особенно хочу отметить Пасичник Инну.Спасибо вам за помощь)

 • Фото

  Реально бачу, не тільки в мене позитивні емоції після відвідування центру зайнятості.) Й розумію, чому... Дійсно, приємно, коли отримуєш професійну консультацію співробітника центру зайнятості. Швидко й все по справі. Кардаш, Наталія Миколаївна, вдячна Вам щиро і безмежно за Вашу оперативність, професійність й людяність.

 • Фото

  Хочу виразити особливу подяку КОЖНОМУ працівнику Черкаського міського центру зайнятості, а особливо Лозовій Юлії! Приємно вражає професіоналізм, чуйність та просто чудове ставлення до тих, хто звертається по допомогу!

 • Фото

  У мене враження після відвідування позитивні. Особливо хочу відмітити Кардаш Наталію Миколаївну. Доброзичлива, чуйна, завжди допоможе. Професіонал своєї справи. Бажаю успіхів!

 • Фото

  Сотрудники центра заятости имеют высокий профессионализм. Не было никогда озлобленности, люди сами относятся с претензией к самим координаторам. Тяжело всем. Просто обидно, что люди не понимают, что сотрудники - не обслуживающий персонал, и угождать вам никто не обязан. Задача сотрудников ПОМОЧЬ Вам найти работу, а не сделать все за вас! В частности хочу отметить Кардаш Наталью и Ивак Ярославу- всегда все объясняла и отвечала на все вопросы. На бирже я стою с 26.06.2018 и могу сказать только хорошие и теплые слова и отзывы о сотрудниках центра.

 • Фото

  Приветливые сотрудники! Все имеют высокий профессионализм. А по поводу озлоблености скажу лишь одно, то что как люди относятся к самим координаторам. Сама была свидетелем такого разговора! Просто обидно что люди не понимают что сотрудники - не обслуживающий персонал, и угождать вам никто не обязан. Вам ПОМОГУТ найти работу, а не сделают все за вас! Было бы только желание. В частности хочу отметить Кардаш Наталью Николаевну. Пивак Ярославу. Пасічник Інну - всегда все объясняют и отвечают на все вопросы.

 • Фото

  Хороші і привітні працівники! В більшості я спілкувалася з Кардаш Наталією, вона допомогала в виборі спеціаліста, а також відповіла на всі питання, які мене цікавили, і завжди знаходила для мене час! Успіхів у роботі!)

 • Фото

  Приветливые сотрудники! Все имеют высокий профессионализм. А по поводу озлоблености скажу лишь одно, то что как люди относятся к самим координаторам. Сама была свидетелем такого разговора! Просто обидно что люди не понимают что сотрудники - не обслуживающий персонал, и угождать вам никто не обязан. Вам ПОМОГУТ найти работу, а не сделают все за вас! Было бы только желание. В частности хочу отметить Кардаш Наталью Николаевну - всегда все объясняла и отвечала на все вопросы.

 • Фото

  ТІЛЬКИ ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ ПРО АДМІНІСТРАТОРІВ ЯРОСЛАВУ ПИВАК ТА ІННУ ПАСІЧНИК. ЧУЙНІ. КМІТЛИВІ. ПОЗИТИВНІ. Хочу висловити подяку керівнику ЧМЦЗ за якісний підбір кадрів та побажати успіхів колективу, який настільки відданий своій справі.

 • Фото

  Хотіла б і я поділитися своіми враженнями з приводу відвідання ввіреного Вам закладу. Першим, що приємно вразило з перших хвилин перебування в центрі, це спілкування з адміністратором Будяк Наталією Григорівною. Людина відрізняється нешаблонним підходом до своєі справи, комунікабельністю в діалозі, має диференційований підхід до людей, що вселяє оптимізм в тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Завдяки таким співробітникам зростає довіра до державних установ і взагалі відчувається наявність турботи держави про людей. Хочу висловити подяку керівнику ЧМЦЗ за якісний підбір кадрів та побажати успіхів колективу, який настільки відданий своій справі.

 • Фото

  Добрий день, Оксана Миколаівна! Хотіла б і я поділитися своіми враженнями з приводу відвідання ввіреного Вам закладу. Першим, що приємно вразило з перших хвилин перебування в центрі, це спілкування з адміністратором Будяк Наталією Григорівною. Людина відрізняється нешаблонним підходом до своєі справи, комунікабельністю в діалозі, має диференційований підхід до людей, що вселяє оптимізм в тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Завдяки таким співробітникам зростає довіра до державних установ і взагалі відчувається наявність турботи держави про людей. Хочу висловити подяку керівнику ЧМЦЗ за якісний підбір кадрів та побажати успіхів колективу, який настільки відданий своій справі.

 • Фото

  Добрий день, шановна адміністрація Черкаського МЦЗ! Хочу висловити велику подяку за професійний підбір персоналу на робочі місця ввіреного Вам закладу! Не в найкращі часи свого життя (та відповідному настрої) ми, відвідувачі, звертаємось до Вас за допомогою. Але адміністратор Наталія Григорівна, яка першою зустрічає нас на порозі Центру, - це просто знахідка!!! Весь її образ ніби каже нам: «Ребята, будем жить!!!» Оптимістична, професійна, жвава, відкрита, завжди в гарному гуморі та уважна до кожного! Після спілкування з Наталією Григорівною, віриш, що життя продовжується!!!
  Також хотілося б відмітить кваліфіковану роботу юрисконсульта Інни Володимирівни, спеціаліста Тетяни Вікторівни та вичерпний, змістовний первинний семінар для безробітних, проведений 05.09.2018 чарівною пані-лектором!!!
  З довірою та повагою, тимчасово безробітна Оксана Володимирівна.
  Р.S. Буду рада стати в нагоді ЧМЦЗ в якості співробітника!

 • Фото

  ))

 • Фото

  ((